Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel, w wspaniałej okolicy. 10 minut spacerkiem do plaży, sklep monopolowy w odległości 300 metrów. Pokój duzy przestronny, z praktyczna kuchnia i dużą łazienką.

Na szczególną uwagę zasługuje łóżko które było wyjątkowo wygodne;)

Siadanie na 3+

Na minus jest brak klimatyzacji, oraz zardzewiałe sztućce w kuchni.

Ogólnie bardzo dobry stosunek do ceny. Polecam

Dziękujemy, blackskorpion
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GoldenTulipGR, Sales Specialist, Golden Tulip Gdańsk ResidenceOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Przy kolejnym pobycie zachęcamy Państwa do zarezerwowania apartamentu, gdyż w pokojach tego typu zamontowana jest już klimatyzacja.
Do zobaczenia!

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel jest położony blisko plaży, 5 minut spacerkiem. Cały obiekt składa się z kilku budynków ogrodzonych. W głównym budynku znajduje się recepcja, restauracja i strefa basenowa. Pokoje duże , oddzielna sypialnia, aneks kuchenny w pełni wyposażony. Na śniadaniu większość stolików zajęta ale nie ma problemu ze znalezieniem wolnego gdyż obsługa sprząta na bieżąco , wybór jedzenia duży , plus za kawę z expresu. Uważam ze obiekt jest idealny dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Najka04

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Cieszymy się niezmiernie, że nasz obiekt spełnił Państwa oczekiwania.
Do zobaczenia!

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel blisko plaży, wygodny apartament z aneksem kuchennym. Dla dzieciaków basen, salka zabaw, codziennie animacje. Miejsca parkingowe wokół budynków i w podziemiach. Śniadania zróżnicowane, brakowało jedynie sezonowych owoców.

Dziękujemy, Karolina J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GoldenTulipGR, Sales Specialist, Golden Tulip Gdańsk ResidenceOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Pani Karolino,
Bardzo dziękujemy za podzielenie się Pani opinią. Jest nam bardzo miło, że nasz obiekt sprostał Pani oczekiwaniom.
Dziękujemy również za uwagę odnośnie owoców na śniadaniach - jest ona dla nas bardzo cenna.
Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecyduje się Pani odwiedzić nasz obiekt ponownie.

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Pokoje fajnie zaprojektowane i przemyślane , niestety my dostaliśmy pokój brudny ....wersalka nie wysprzątana z piaskiem i śmieciami , poduszki z kanapy , firanki , zasłony i krzesła brudne . Słuchawka prysznicowa z dziurą , woda wyciekała bokiem . Jakość pokoju w stosunku do ceny za ten pokój wygórowana . Śniadania z średnim wyborem jak na tej rangi hotel ale smaczne.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Golden Tulip Hotels - Louvre Hotels Group
Dziękujemy, Tusia087
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GoldenTulipGR, Sales Specialist, Golden Tulip Gdańsk ResidenceOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Dzień dobry,
Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią, jest ona dla nas niezwykle ważna i pozwala nam na bieżąco podnosić jakość naszych usług.
Pani uwagi odnośnie czystości pokoi zostaną przekazane kierownikowi działu housekeeping. Zwrócimy szczególną uwagę na miejsca, o których Pani wspomniała.
Jeżeli miałaby Pani uwagi odnośnie urozmaicenia naszych śniadań, jesteśmy na nie wyjątkowo otwarci. Prosimy o kontakt bezpośredni.
Mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie w Gdańsku wybierze Pani nasz obiekt.

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

jestem kolejny raz i niestety juz ostatni.nie polecam.podejscie do klienta okropne.z kazdym kolejnym pobytem sie pogarszało.jedzenie coraz gorsze,wybór mniejszy,średnio świeże.nastawieni na brać ale od siebie nic

Dziękujemy, pantadeusz2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GoldenTulipGR, Sales Specialist, Golden Tulip Gdańsk ResidenceOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Szanowny Panie,
Dziękujemy za podzielenie się Pańską opinią, jednak jesteśmy nią dość zasmuceni.
Bardzo prosimy o kontakt bezpośredni z obiektem w celu wyjaśnienia niedogodności, które spotkały Pana podczas pobytu. Zależy nam na świadczeniu jak najwyższej jakości usług, dlatego Pańskie sugestie będą dla nas bezcenne.