“Świeża smażona ryba i pyszne desery ”
Zagroda Rybacka — recenzja

Zagroda Rybacka
Nr 296 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Smażalnia Ryb w Gdańsku Brzeźnie przy wejściu na plaże nr 43-44. Podajemy ryby na maśle czosnkowym z koperkiem ... Zapraszamy

Dorsz był świeży i bardzo smaczny. Desery przepyszne. Polecam zarówno brownie na ciepło jak i sernik z kokosem. Grzane wino również godne polecenia.

1  Dziękujemy, Ewelina T

Na calej sali mnostwo reklamacji. Dania pomylone. Czas oczekiwania na zupe 70min. Brak podanych dodatkow. Zero odpowiedzialnosci - kazdy kelner i szef mowi “to nie ja”.

Ryba marna - nie doprawiona, na starym tluszczu.

Bedac sprawiedliwym - na koniec rekompensata za brak dan rabat okolo 8%.

Dziękujemy, tomekr717
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkim w szczególności rodzinom polecam z całego serca ta restaurację. Ceny jak w Gdańsku za danie 2 dniowe z przystawką i napojami 78 zł. Wszystko pyszne, smaczne mniammmmmm . Gorąco polecam w szczególności ryby. Załączam zdjęcie karty i dam jakie jedliśmy.

1  Dziękujemy, bellaarcoballeno
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Jednym słowem cudowna. Przemiła atmosfera, bardzo smaczne jedzenie , wszystko świeże oraz bardzo uprzejme kelnerki.

1  Dziękujemy, LukasRrr
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Spory ogródek, tłumy mimo wczesnej pory, ryby świeże i chrupiące, a nie rozpaćkane breje jak w innych miejscach. Za posiłek na 2 osoby zapłaciliśmy mniej niż 100 PLN, więc cena do jakości ok.

1  Dziękujemy, Margarita S

Zagroda Rybacka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zagroda Rybacka? Podziel się wrażeniami!