Gdańsk

“Fatalna organizacja, stary tluszcz”
Zagroda Rybacka — recenzja

Zagroda Rybacka
Nr 298 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Smażalnia Ryb w Gdańsku Brzeźnie przy wejściu na plaże nr 43-44. Podajemy ryby na maśle czosnkowym z koperkiem ... Zapraszamy

Na calej sali mnostwo reklamacji. Dania pomylone. Czas oczekiwania na zupe 70min. Brak podanych dodatkow. Zero odpowiedzialnosci - kazdy kelner i szef mowi “to nie ja”.

Ryba marna - nie doprawiona, na starym tluszczu.

Bedac sprawiedliwym - na koniec rekompensata za brak dan rabat okolo 8%.

Dziękujemy, tomekr717

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkim w szczególności rodzinom polecam z całego serca ta restaurację. Ceny jak w Gdańsku za danie 2 dniowe z przystawką i napojami 78 zł. Wszystko pyszne, smaczne mniammmmmm . Gorąco polecam w szczególności ryby. Załączam zdjęcie karty i dam jakie jedliśmy.

2  Dziękujemy, bellaarcoballeno
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Jednym słowem cudowna. Przemiła atmosfera, bardzo smaczne jedzenie , wszystko świeże oraz bardzo uprzejme kelnerki.

2  Dziękujemy, LukasRrr
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Spory ogródek, tłumy mimo wczesnej pory, ryby świeże i chrupiące, a nie rozpaćkane breje jak w innych miejscach. Za posiłek na 2 osoby zapłaciliśmy mniej niż 100 PLN, więc cena do jakości ok.

2  Dziękujemy, Margarita S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Miałem ochotę na fladre. Wujek Google podpowiedział Zagroda Rybacka. Jechaliśmy godzinę tramwajem z drugiego końca miasta.
Flądra, pstrąg super.
Było warto.
Fajny wystrój. Czysto.
Miła obsługa. Wszystko co powinno być.
Polecam.

2  Dziękujemy, Vento771111

Zagroda Rybacka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zagroda Rybacka? Podziel się wrażeniami!