“Coś wspaniałego ”
Zagroda Rybacka — recenzja

Zagroda Rybacka
Nr 296 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opis: Smażalnia Ryb w Gdańsku Brzeźnie przy wejściu na plaże nr 43-44. Podajemy ryby na maśle czosnkowym z koperkiem ... Zapraszamy
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkim w szczególności rodzinom polecam z całego serca ta restaurację. Ceny jak w Gdańsku za danie 2 dniowe z przystawką i napojami 78 zł. Wszystko pyszne, smaczne mniammmmmm . Gorąco polecam w szczególności ryby. Załączam zdjęcie karty i dam jakie jedliśmy.

1  Dziękujemy, bellaarcoballeno

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Jednym słowem cudowna. Przemiła atmosfera, bardzo smaczne jedzenie , wszystko świeże oraz bardzo uprzejme kelnerki.

1  Dziękujemy, LukasRrr
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Spory ogródek, tłumy mimo wczesnej pory, ryby świeże i chrupiące, a nie rozpaćkane breje jak w innych miejscach. Za posiłek na 2 osoby zapłaciliśmy mniej niż 100 PLN, więc cena do jakości ok.

1  Dziękujemy, Margarita S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Miałem ochotę na fladre. Wujek Google podpowiedział Zagroda Rybacka. Jechaliśmy godzinę tramwajem z drugiego końca miasta.
Flądra, pstrąg super.
Było warto.
Fajny wystrój. Czysto.
Miła obsługa. Wszystko co powinno być.
Polecam.

1  Dziękujemy, Vento771111
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wygląd na plus, bardzo dobra lemoniada. I na tym się kończą plusy. Flądra co najmniej przeciętna a nawet słaba. Wyglądała i smakowała jakby ją ktos zamroził w poprzednim sezonie, a podobno była świeża.

Dziękujemy, seaking1966

Zagroda Rybacka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zagroda Rybacka? Podziel się wrażeniami!