Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Polecam ten hostel, jest właściwie w centrum starego miasta, obsługa przemiła, czysto i wygodnie, różne udogodnienia a w bliskiej okolicy fajne miejsca na śniadanie. Cena naprawdę zadowalająca. Okolica cicha i spokojna, a tuż za rogiem tętniący życiem Gdańsk

Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 546agak
Zrecenzowano: 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem miło zaskoczony. Hostel posiada bardzo dobrą lokalizację. Bardzo blisko starego miasta. Obsługa hostelu miła, pomocną oraz wyrozumiała. Łazienki, kuchnia, salon oraz pokój są bardzo czyste i zadbane. Polecam to miejsce i jeśli pojadę jeszcze do Gdańska to na pewno ponownie zatrzymam się w tym hostelu.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, piotrj534
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2017

Hostel bardzo czysty - pościel przyjemnie pachnąca, łazienki czyściutkie i podłogi zmywali kilka razy dziennie. Plus za szafki w których można zostawić rzeczy oraz za świetnie wyposażoną kuchnię. Fajny klimat, miła obsługa i rewelacyjna lokalizacja! Niestety na minus niezgodność oferty z opisem - hostel rezerwowałyśmy z koleżanką przez portal na promocji, miało być zapewnione śniadanie - niestety okazało się to nieaktualną informacją :) A szkoda. Kolejne niedociągnięcie to zepsute rolety w pokoju - mieliśmy pokój od samej ulicy i przez okno było widać wszystko :(
Po za tym polecam.

Termin pobytu: luty 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, woltoon
Zrecenzowano: 4 stycznia 2016

Coś potwornego.
Wyjechaliśmy z chłopakiem na sylwestra i zostaliśmy jeszcze 2 pełne dni. Bardzo zależało mi żeby obejrzał Gdańsk, ponieważ nigdy w nim nie był.
Przyjazd był o 20 31 grudnia, więc głośna impreza z disco polo i mocno nietrzeźwa ekipa na wejściu raczej nas rozbawiła i nastawiła pozytywnie, niż zniechęciła. Niestety pokój był tuż przy recepcji, generalnie oddzielony od niej... szybą. Wszystkie pokoje po części mają zmatowioną szybę, co oznacza że zarys każdego przejścia się po pokoju widać. No cóż, można machnąć ręką, taki był projekt, nam po prostu wydało się to co najmniej dziwne. Okna żadnego, ogólnie nora nieprzyjemna, ale przecież w pokoju nikt nie siedzi, ważne żeby było czysto. A nie było brudno, w pokoju było ok. Łazienki, o dziwo, też były ładnie ogarnięte. Po przyjeździe kuchni nie opisuję, bo przecież impreza była- wiadomo jak to jest.

Lokalizacja jest wręcz wymarzona, wszędzie blisko, samo centrum starówki, blisko do tramwaju, który zawiezie na plażę, niedaleko, bo starówką , spacerem 20 min drogi od dworca. Super.

Wracając w nocy po sylwestrowych zabawach, mogło być koło 3 w nocy, zmęczeni podróżą, alkoholem, godziną, spodziewaliśmy się już hostelu wyciszonego. Impreza imprezą, ale jednak cisza nocna jest, choćby przedłużona z uwagi na okazję, ale o tej porze... Liczyliśmy na ciszę. Niestety impreza trwała tam nadal. Z jednej strony, zza szyby disco, nad nami kuchnia i głośne śmiechy, a z drugiej strony, gdzie od toalety dzieliła nad płyta karton-gips, jakiś Ktoś co 15 minut dławi się mocno własnymi wymiocinami. Bardzo trudna to była noc, ale sami byliśmy mocno wymęczeni, więc nad ranem udało się zasnąć.

Na drugi dzień, wstaliśmy przez to wszystko później niż zamierzaliśmy, spora część dnia nam przepadła przez nocne harce ekipy hostelu. Przekonaliśmy jednak sami siebie, że nie ma co wymagać, był sylwester. Niestety. Tym razem wróciliśmy koło 2 w nocy po calutkim dniu zwiedzania i odkrywania uroków Gdańska a w naszym hostelu... powtórka z rozrywki. Impreza na całego, choć, trzeba przyznać, bez disco polo na recepcji. Byłam już tak skonana, że postanowiłam wziąć prysznic i iść spać wtulając mocno głowę pod poduszkę. Niestety, trochę przed 5 rano hałas się wzmógł, obudził nad oboje i nie dało się nic zrobić. Znów wymioty, znów śmiechy. Po jakiejś godzinie cała ekipa, ścianę obok, postanowiła wspólnie umyć zęby. Jak w przedszkolu.
Nikt z hostelu nie zareagował, więc nie wiem czy to jacyś znajomi, czy po prostu tam się przymyka oczy na ciszę nocną, która według regulaminu jest od godziny 23, ale zareagować musieliśmy sami. Niestety, ale bez większego skutku, bo cicho zrobiło się dopiero koło 6 rano.

Nie muszę chyba wspominać, że na drugi dzień kuchnia była w rozpadzie, wszystko było brudne, lepkie, jak na szybko przetarte brudnym zmywakiem, wstaliśmy znów za późno, bo przecież to była praktycznie nieprzespana noc, a do tego ogromny niesmak. Nikt nas nawet nie przeprosił, nic.

Bardzo, bardzo odradzam ten hostel. Nieprofesjonalny, niepoważny, absolutna klapa, która zwyczajnie może zepsuć wyjazd.

Termin pobytu: styczeń 2016
3  Dziękujemy, bartosick
Zrecenzowano: 23 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Zamawialismy inny pokoj, otrzymalismy inny. Brakowalo recznikow i papieru toaletowego. Sniadania to jakis absurd. Pomietoszone worki z chlebem, ktorego na trzeci dzien braklo i walajace sie po kuchni opakowania z zoltym serem, trochę dzemu i platkow sniadaniowych. Obsluga śpiąca niezbyt garnaca sie do wspolpracy. Wielkim PLUSEM jest lokalizacja. Blisko wszedzie.

Termin pobytu: maj 2015
3  Dziękujemy, Mieszko T