Ciekawe interaktywne miejsce dla dzieci.

Zrecenzowano: 4 lipca 2019
Marek H
Gdańsk, Polska
Ciekawie

Byłam tam z grupą 44 dzieci. Naprawdę bardzo dobre miejsce dla grup zorganizowanych i nie tylko... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 maja 2019
Emilia W

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Wybraliśmy się do centrum z dwójka dzieci (9 i 5 lat) zachęceni opisami. W centrum panuje ścisk i zaduch, wystawa Dookola Świata znajduje się w wąziutkim korytarzu, eksponaty interaktywne można na palcach policzyć a cała reszta to filmiki, zdjęcia i długie opisy drobnym maczkiem. Do tego siermiężne instalacje z tektury. Pozostałe sale sobie odpuściliśmy. Jeśli masz dzieci z naukowym zacięciem to oszczędź im frustracji i lepiej odwiedź centrum nauki Eksperyment w Gdyni, któremu to miejsce nie dorasta do pięt.

Dziękujemy, olaz177
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam wrażenie że nie do końca miał ktoś przemyślaną koncepcję jak to ma wyglądać. Niby sporo powiedzmy "naukowych atrakcji" jednak nie wiadomo o co chodzi. Dzieci to już tym bardziej nie były zainteresowane, bo gdyby nie rodzice to same nie miałyby żadnej zachęty aby się czymkolwiek zainteresować.

1  Dziękujemy, Fearless779973
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

...dla małych, ale duzi też na pewno znajdą coś dla siebie.
Interesujący punkt na Gdańskiej mapie. Można spędzić tam cały dzień. Bliskość restauracji ułatwia sprawy organizacji obiadu czy kolacji.
Bardzo polecam!
Mama dwuletniej Ali.

Dziękujemy, sylwiapruszak
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Ciekawe interaktywne miejsce dla dzieci. Stałe wystawy plus pokazy/warsztaty. Od geografii i geologii, przez zwierzęta i rośliny świata, po niebo nocą (obserwatorium) i eksperymenty.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Marek H
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Idealne miejsce na wypad rodzinny, troche histori i sporo atrakcji ale musi byc pogoda do spacerow,.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Aleksandra G