“podróż w historię miasta”
Centrum Hewelianum — recenzja

Centrum Hewelianum
Nr 36 wśród 160 atrakcji (Gdańsk)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 13 lutego 2017

Usytuowane w samym sercu Gdańska Centrum Hewelianum to nowoczesne centrum nauki mieszczące się w zabytkowych obiektach architektury militarnej. Centrum Hewelianum zajmuje się popularyzacją nauki organizując interaktywne i multimedialne wystawy w nowoczesny sposób pokazujące inne oblicza nauki!
Już dziś pomagają one zrozumieć fizykę, astronomię, historię czy biologię, a także chemię i królową nauk - matematykę.
Wystawienniczą ofertę Centrum uzupełniają innowacyjne zajęcia edukacyjne adresowane do wszystkich grup wiekowych, wystawy czasowe, plenerowe imprezy historyczne, imprezy okolicznościowe, pokazy science show oraz okazjonalne wykłady popularnonaukowe.

1  Dziękujemy, Jacek D
Napisz recenzję
Centrum Hewelianum — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 13 lutego 2017

Idealne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi.Ciekawe zajęcia z robotem Pong.Trzeba poświęcić minimum cztery godziny czasu ale warto.Jedyny minus to brak punktu gastronomicznego aby coś zjeść czy wypić kawę.

1  Dziękujemy, ewaks
Zrecenzowano 6 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce,które warto odwiedzić. Można się dowiedzieć dużo ciekawostek z różnych dziedzin nauki. Tegoroczna wystawa to "Łamigłówki" dla sympatyków matematyki. Polecam też zajęcia z robotem Pong.

1  Dziękujemy, Gosia2501
Zrecenzowano 3 grudnia 2016

Ciekawe interakcyjne wystawy. Zdecydowanie polecam rodzinom, gdy pogoda nie dopisuje spacerom, spędziliśmy tam całkiem fajny dzień.

Dziękujemy, Małgorzata V
Zrecenzowano 12 listopada 2016

Polecam osobom, które lubią zwiedzać i aktywnie spędzać czas. Zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Mirosław Ł

Centrum Hewelianum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Centrum Hewelianum? Podziel się wrażeniami!