“Atrakcja dla dużych i małych”
Centrum Hewelianum — recenzja

Centrum Hewelianum
Nr 36 wśród 160 atrakcji (Gdańsk)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 13 lutego 2017

Idealne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi.Ciekawe zajęcia z robotem Pong.Trzeba poświęcić minimum cztery godziny czasu ale warto.Jedyny minus to brak punktu gastronomicznego aby coś zjeść czy wypić kawę.

1  Dziękujemy, ewaks
Napisz recenzję
Centrum Hewelianum — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 6 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce,które warto odwiedzić. Można się dowiedzieć dużo ciekawostek z różnych dziedzin nauki. Tegoroczna wystawa to "Łamigłówki" dla sympatyków matematyki. Polecam też zajęcia z robotem Pong.

1  Dziękujemy, Gosia2501
Zrecenzowano 3 grudnia 2016

Ciekawe interakcyjne wystawy. Zdecydowanie polecam rodzinom, gdy pogoda nie dopisuje spacerom, spędziliśmy tam całkiem fajny dzień.

Dziękujemy, Małgorzata V
Zrecenzowano 12 listopada 2016

Polecam osobom, które lubią zwiedzać i aktywnie spędzać czas. Zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Mirosław Ł
Zrecenzowano 10 października 2016

Centrum Hewelianum pod względem lokalizacji to ciekawe miejsce. Samo zobaczenie dawnych fortów może być zachęcające. Natomiast muzeum nauki pozostawiło niedosyt, na pewno nie jest to dobre miejsce na randkę, bardziej będzie odpowiadać rodzinom z dziećmi. Forma wystaw naszym zdaniem nie była zbyt atrakcyjna. Podchodzenie do każdego stanowiska, gdzie najpierw trzeba było poświęcić trochę czasu na przeczytanie, o co chodzi, było nużące. Niektóre stanowiska nie działały, nie można było z nich skorzystać. Jedyny tego popołudnia efekt wow zapewniła budka-symulator, w której można było poczuć siłę wiatru ponad 120 km/h. Polecam dla rodzin z małymi dziećmi.

Dziękujemy, Marta S

Centrum Hewelianum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Centrum Hewelianum? Podziel się wrażeniami!