Dwór Kashmirov
Na stronach naszych partnerów internetowych nie ma cen obowiązujących w tym obiekcie zakwaterowania, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Gdańsk
Zobacz dostępne hotele
  • Basen
Hotel Sadova(Gdańsk)
  • Basen
Hotel Bonum(Gdańsk)
FiltrujWszystkie języki
Zrecenzowano 26 sierpnia 2015

Mieszkałem w tym Dwór Kashmirov 10 dni od 16-26.08.2015 i polecam wszystkim czysto schludnie pokoje z łazienkami a obsluga bardzo miła .Blisko centrum bardzo dobre polączenia do centrum.
pozdrawiam Paweł z Warszawy

• Data pobytu: sierpniu 2015, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano 18 kwietnia 2014

Dworek ?! Jaki dworek - to zwykły barak, hotel pracowniczy. Położenie czerwonego dywany w korytarzu nie zrobi z tego baraku dworka. Zamiast gustownie urządzonych pokoi klaustrofobiczne klatki, twarde materace na małych łóżeczkach z sosnowych dech I dyskusyjnej czystości pościelą - wygląda na umęczoną, gorzej niż w akademiku - z włosami w "świeżej pościeli". Zero obiecanych kosmetyków w też ciasnej łazience. Nie można zapłacić kartą bo obsługa albo nieporadna albo nie ma terminalu. Z pokoju obrzydliwy widok z okna albo na jakąś koszmarną fabryką albo na ulicę z tramwajami od 5.00 rano - więc nie pośpicie. Stołówka" wielkości pokoju, ciasna, ... podaruję sobie opis. W sąsiedztwie "dworu" cały dzień "dworzanie-robole" tłumami się tam kręcąc umilając nastrój "mieszkańcom dworu" by od popołudnia oblegać każdą bramę stojąc z butelkami piwa w łapie. Okolica obskórna, niebezpiecznie chodzić tam po zmroku. Dorze, że jest choć obleśny parking dodatkowo płatny ale przynajmniej własne auto znajdziemy rano. Generalnie koszmar !! szukajcie innego miejsca nawet na 1 noc !!!

• Data pobytu: wrześniu 2013, podróż służbowa
5  Dziękujemy, CHRUL1
Zrecenzowano 27 października 2013

Pokoje niewielkie ,czyste i przyjemne,płaski telewizor i bezpłatny internet . Łazienka w porządku,czysto.Obsługa sympatyczna i pomocna.Przede wszystkim bardzo blisko do centrum .Smaczne i duże śniadania,zimny bufet i na ciepło.

Data pobytu: październiku 2013, podróż służbowa
2  Dziękujemy, Grzegorz G
Zrecenzowano 27 września 2013

Zawsze zanim zarezerwuje miejsce noclegowe czytam opinie. Niestety w tym przypadku odeszłam od reguły, i bardzo się rozczarowałam. Nie narzekała bym tu na standard w pokojach, a jedynie na cenę jaka przyszło mi zapłacić za nocleg. Uważam iż, cena jest bardzo wygórowaną i tak naprawdę dwór zasługuje na miano noclegowni pracowniczej. Jeśli chodzi o czystość to nie było złe. Ale już komfort łózek pozostawia dużo do życzenia. Materac pianka i poduszka jak naleśnik. Na ścianach plamy nie wiadomo po czym i z czego. Śniadania o bardzo niskim standardzie, choć widać jak obsługa bardzo się stara aby zawsze było wszystko na talerzykach. Jeśli chcecie milo spędzić czas, proszę poszukać innego miejsca. A właściciele jeśli chcą mieć gości radzię zmniejszyć ceny lub podnieść standard.

• Data pobytu: wrześniu 2013, podróż służbowa
3  Dziękujemy, KateSobon
Zrecenzowano 9 września 2013

pokój czysty, dość ładny, ale strasznie mały jak na "hotel", za to łazienka to już pozostawia wiele do życzenia, brud na ścianach, zapach pleśni i drzwi prysznicowe przez które leci woda, szczerze mówiąc nie tego spodziewaliśmy się za to cenę (300zł), a włącznik światła do łazienki mieścił się w szafie- to już żart, ja osobiście nie mogłam tam spać, bo z korytarza było wszystko słychać... co do śniadania to ok, było dobre i dużo, ale nie liczcie, że zanim usiądziecie, ktoś z obsługi posprząta choćby okruchy z pieczywa,

• Data pobytu: wrześniu 2013, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, msp409