“Wysmienite jedzenie w rozsądnych cenach”

Mojito Cafe & Restaurant
Nr 179 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Zrecenzowano 5 września 2019

Odwiedziliśmy Mojito w Sierpniu 2019r, czyli w szczycie sezonu.Obsługa, mimo stu procentowego obłożenia działała bardzo sprawnie. Widać że zależy im na dobrej obsłudze i miłej atmosferze. Jedzenie, biorąc pod uwagę ilość ludzi było podane szybko a dania prezentowały się perfekcyjnie. Z resztą to również miało swoje odbicie w smaku gdyż wszystkie dania były przepyszne.Było nas 6 osób ale łącznie zamówiliśmy ok. 15 pozycji z karty.(łącznie z przystawkami i zupami). Do tego barman też ma do zaproponowania rewelacyjne drinki. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Martin K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Mojito Cafe & RestaurantOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za miłe słowa! To prawda, zależy nam na naszych Gościach i chcemy, by Wasza wizyta przebiegła jak najlepiej. Cieszymy się, że smakowały Wam dania oraz dopasowane drinki, które polecił nasz barman. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze odradzam drogo i nie smacznie. obsługa fatalna. Chleb czerstwy, porcje bardzo małe. Dania bez smaku

Dziękujemy, szymon919

Dziękujemy za opinię. Najwyraźniej nasza kuchnia nie trafiła w Pana gust. Zapewniamy, że ceny w naszej restauracji są adekwatne to produktów, które używamy. Zależy nam, by wszystko pochodziło od lokalnych dostawców, a wszystkie dania przygotowujemy na miejscu, bezpośrednio przed podaniem. Mamy nadzieję, że kiedyś dasz nam drugą szansę i zmienisz swoje zdanie!

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

W życiu tam nie pójdę. Zamówiłem dorsza z pieca i to była tragedia. Dosyć ,że minimalny kawałek a tak słonej i wysuszonej ryby nie jadłem. W dodatku to coś słonego podane zostało o zgrozo na słodkiej kaszance????. Nie polecam

Dziękujemy, Radoslaw B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Mojito Cafe & RestaurantOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dziękujemy za wystawienie recenzji. Słowa naszych Gości są dla nas bardzo ważne, ponieważ pomagają nam rozwijać restaurację. Zapewniamy, że wyjaśnimy tę sytuację. Przepraszamy i mamy nadzieję, że dostaniemy drugą szansę.

Zrecenzowano 4 czerwca 2019

przepyszne zestaw śniadaniowy mojito do tego cappucino warte polecenia. Miła, szybka obsługa. Polecam wszystkim na dobry początek Dnia

Dziękujemy, Krystian D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ktrubisz, Public Relations Manager, Mojito Cafe & RestaurantOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa! Opinia naszych Gości jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polacamy serdeczne restauracje Mojito pysze obiady desery. I niespotykanie dobre drinki. Kazdemu bedacemu w trojmiescie polecam odwiedzenie tej restauracji

Dziękujemy, Adrian P

Dziękujemy! Takie opinie są dla nas bardzo ważne, ponieważ to dla naszych Gości tworzymy naszą restaurację. Zapraszamy ponownie!

Mojito Cafe & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mojito Cafe & Restaurant? Podziel się wrażeniami!