“Super”

Mojito Cafe & Restaurant
Nr 167 wśród 708 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja w świetnej lokalizacji, miejsce idealne dla pary na romantyczna kolacje. Jedzenie smaczne, można by było trochę popracować jeszcze nad smakiem, ze dobrze doprawić co niektóre dania (np. Pierogi). Obsługa na plus.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Diana L

Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła, śniadania smaczne i co ważne cena na poziomie. Jedyne co nas zaskoczyło to niechęć dołożenia 2 jajek do jajecznicy. Może "niechęć" nie jest właściwym określeniem bo kelnerka zapytała na kuchni czy da się zrobić, ale niestety chciano nas policzyć za te dwa jajka jak za pełne danie śniadaniowe... Było to dla nas nie miłe doświadczenie ponieważ byliśmy z dziećmi i do kilku zestawów brakowało nam po prostu dwóch jajek. No trudno. Na plus zasługuje też przyjemna muzyka i ogrzewany ogródek.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Damian A
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Już kolejny raz odwiedziliśmy tą restaurację, pyszny łosoś. Podobno pyszny żurek. Latem jest sympatyczny ogródek, ale zimą w lokalu mieści się bardzo mało osób.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Małgorzata P
Zrecenzowano 6 kwietnia 2018

z polecenia znajomych trafilismy do restaurcji mojito. zdecydowalismy sie usiasc w srodku bo na zewnatrz strasznie wialo. kelnerka ktora rozmawiala z nami po niemiecku ( duzy plus poniewaz bylismy ze znajomymi z niemiec) zapropoowala nam dorsza i steka. jedzenie fantastyczne, stek medium idealnie wysmazony, pyszny dorsz z maslem czosnkowym. niestety 'krzyki' glownie przeklenstwa i wyswiska ktore wydobywaly sie najprawdopodobniej z kuchni nie pozwolily nam na to by w spokoju wypic kawe po obiedzie. zwrocilismy obsludze uwage, za co przepraszam, bylo nam wstyd przed znajomymi ze przez caly obiad musielismy sluchac bardzo glosne wszsystkie polskie przeklenstwa. zawstydzona kelerka obiecujac ze sytuacja nigdy wiecej sie nie powtorzy nie przekonala nas do ponownej wizyty w tej restauracji.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, piotrjanuszewwski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Angelika H, Właściciel, Mojito Cafe & RestaurantOdpowiedź udzielona 7 kwietnia 2018

Dzień dobry,
Bardzo dziękujemy za opinie, cieszymy się że jedzenie Państwu smakowało.
Jeżeli chodzi o druga część recenzji jedyne co mogę w tej sytuacji napisać to bardzo nam przykro, wyjaśnimy ta sytuacje i obiecujemy ze więcej nie będzie miała miejsca.

Mamy nadzieje , że jednak dadzą Państwo naszej restauracji jeszcze jedną szanse.

Pozdrawiam

Zrecenzowano 5 marca 2018

Najlepsza restauracja w Gdańsku!Grilowana karkówka pycha,łosoś grilowany z ziołami to mistrzostwo,zresztą tak samo jak naleśniki.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, cyprianzyle

Mojito Cafe & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Mojito Cafe & Restaurant? Podziel się wrażeniami!