“Wybieraj dokładnie”
Restauracja Czardasz — recenzja

Restauracja Czardasz
Zamów online
Nr 263 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Węgierska

Wybraliśmy jedno danie "rewolucyjne" i jedno ze "standardowej" karty. Czekadełko byłoby duper, gdyby nie chleb. Chyba najtańszy ze sklepu obok.O ile bogracz był naprawdę niezły, to placek po węgiersku okazał się porażką. Gulasz do placka może być, ale sam placek ziemniaczany to najgorszy placek jaki jadłem kiedykolwiek! Dobrze ze ceny przyzwoite. Jeśli się zdecydujecie na wizytę, dobrze zastanówcie się, które dania wybrać.

2  Dziękujemy, 900marcin_

Zrecenzowano 5 września 2019

Czekadełko średnie, chleb mógłby być "swój" a nie ze sklepu. Pikantny rosół cielęcy ostry i dobry 5/5. Największe uwagi mam do placka, niestety ale zbyt ciemny. Mięso w gulaszu jakby niezbyt świeże albo mieszane (stare i nowe), do tego czuć, że danie odgrzewane w mikrofali... 3/5. Ogólnie średnio jak za taką cenę. Obsługa 5/5.

Dziękujemy, Robert S
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Na dzień dobry czekadełko , czyli smalec z pomidorami i chleb. Chlebek dobry, świeży. Smalec wolę zapomnieć - obrzydliwy smak bez przypraw, cos jak polączenie smalcu z wodą. Karkówka niezła, ziemnieczki pieczone ogólnie niezłe pod warunkiem że nie trafi się na ziemniaka wczorajszego ( albo przedwczorajszego? ), buraczki dobre. Placek po węgiersku niezły, ale nasz był przypalony co nieco psuło smak.

Dziękujemy, theattic2018
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Wybralismy sie tam z rodzina i wszyscy wyszli najedzeni i zadowoleni. Bogracz przepyszny, placki ziemniaczane doprawione i chrupiace, idealne. Kazda z potraw, a wzielismy sporo, zeby poprobowac byla jak muzyka dla podniebienia. Pozostaje zalowac, ze bylismy przejazdem i nie mozemy tam jadac czesciej. 5+

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

jedyne co smacznego zjadłem tam to był bogracz. Reszta nieciekawa placek był beznadziejny (jedyną przyprawą jaka tam była to papryka), całą trójką wyszliśmy niezadowoleni.

Dziękujemy, andrzej k

Restauracja Czardasz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Czardasz? Podziel się wrażeniami!