Gdańsk

“Placek po węgiersku i pikantny rosół”
Restauracja Czardasz — recenzja

Restauracja Czardasz
Zamów online
Nr 257 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Węgierska
Zrecenzowano 5 września 2019

Czekadełko średnie, chleb mógłby być "swój" a nie ze sklepu. Pikantny rosół cielęcy ostry i dobry 5/5. Największe uwagi mam do placka, niestety ale zbyt ciemny. Mięso w gulaszu jakby niezbyt świeże albo mieszane (stare i nowe), do tego czuć, że danie odgrzewane w mikrofali... 3/5. Ogólnie średnio jak za taką cenę. Obsługa 5/5.

Dziękujemy, Robert S

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Na dzień dobry czekadełko , czyli smalec z pomidorami i chleb. Chlebek dobry, świeży. Smalec wolę zapomnieć - obrzydliwy smak bez przypraw, cos jak polączenie smalcu z wodą. Karkówka niezła, ziemnieczki pieczone ogólnie niezłe pod warunkiem że nie trafi się na ziemniaka wczorajszego ( albo przedwczorajszego? ), buraczki dobre. Placek po węgiersku niezły, ale nasz był przypalony co nieco psuło smak.

Dziękujemy, theattic2018
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Wybralismy sie tam z rodzina i wszyscy wyszli najedzeni i zadowoleni. Bogracz przepyszny, placki ziemniaczane doprawione i chrupiace, idealne. Kazda z potraw, a wzielismy sporo, zeby poprobowac byla jak muzyka dla podniebienia. Pozostaje zalowac, ze bylismy przejazdem i nie mozemy tam jadac czesciej. 5+

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

jedyne co smacznego zjadłem tam to był bogracz. Reszta nieciekawa placek był beznadziejny (jedyną przyprawą jaka tam była to papryka), całą trójką wyszliśmy niezadowoleni.

Dziękujemy, andrzej k
Zrecenzowano 16 maja 2019

W ostatnią niedzielę byliśmy ze znajomymi na obiedzie. Jedzenie super, ale obsługa fatalna! Pani kelnerka najpierw napoje podała panom a dopiero kobietom, to samo zrobiła z posiłkiem. Tak obsługiwana byłam 20 lat temu na Ukrainie, gdzie mężczyźni są ważniejsi niż kobiet! Proponuję trochę podszkolić kelnerkę!

Dziękujemy, AnnaB7376

Restauracja Czardasz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Czardasz? Podziel się wrażeniami!