“Zupa rybna na tarasie widokowym”
Cała Naprzód — recenzja

Cała Naprzód
Nr 99 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Europejska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Restauracja Cała Naprzód mieści się na IV piętrze Ośrodka Kultury Morskiej Narodowego Muzeum Morskiego w centralnym miejscu gdańskiej starówki. Duża sala restauracyjna z miejscami dla 100 osób, z której przez przeszkloną ścianę można podziwiać widok na Motławę i statek muzeum „SOŁDEK”. Dużą atrakcją zwłaszcza w sezonie turystycznym jest możliwość biesiadowania na tarasie, z którego można podziwiać widoki na gdańską starówkę, zobaczyć z zupełnie z innej perspektywy jeden z symboli Gdańska, budynek żurawia czy podziwiać przepływające statki wycieczkowe oraz cumujące w marinie jachty. Bezpośrednio do restauracji przylegają dwie sale konferencyjne – jedna mieszcząca do 120 osób druga kameralna do 24 osób, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-medialny.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, ktore łatwo pominąć idąc promenada. Widok fajny byłem we wrześniu w porze obiadowej więc luzno. Bardzo miła i pomocna obsługa zwłaszcza jeżeli chodzi o wybór dań i piw. Zupa rybna bardzo smaczna i pożywna polecam z piwem starogdanskim super set na leciutki lunch. Dołączam widoczek

Dziękujemy, adamrF3250BX

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Piękny widok z tarasu. Duże porcje.Dobre jedzenie. Bardzo miła obsługa. Lokal zarezerwowany na obiad weselny, ale nie było żadnego problemu z puszczeniem głośniejszej muzyki.

Dziękujemy, 254micha_w
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co by nie napisać to Cała Naprzód zdecydowanie przyciąga piękny widokiem, którym można się rozkoszować zajadając obiad lub deser
My akurat wybraliśmy się na deser i kawę. Szarlotka nas może nie zachwyciła, ale nie o to do końca chodziło. Smakowo poprawnie, ceny też przyzwoite, a obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy restaurację aby zjeść rodzinny obiad. Na szczęście mieliśmy rezerwację stolika na tarasie, a widok jest naprawdę piękny! Przy ładnej pogodzie zdecydowanie warto zarezerwować stolik przy samej barierce tarasu. Karta może nie jest zbyt rozbudowana, ale za to ukrywa same perełki. Carpaccio wołowe dobre, do oceny bardzo dobrej brakuje pomidorków cherry i odrobiny kremu/octu balsamicznego, może być podany razem z oliwą jako dodatek do decyzji klienta. Ser bursztyn zamiast parmezanu daje radę. Tak więc przy odrobinie wysiłku kuchni będzie to naprawdę bardzo dobre carpaccio. Na zupy wzięliśmy rybną i szczawiową. Rybna to naprawdę extra klasa, w szczawiowej brakowało odrobiny kwasowości, warto to ciut skorygować. I na główne dania: noga kaczki, fish&chips oraz sandacz. Od końca: sandacz naprawdę rewelacyjny, nie ma nawet do czego się doczepić, fish & chips pyszny, jak w Londynie, kaczka bardzo dobra, można by najwyżej dodać buraczki, świetnie się z nią komponują. Samo jabłko to ciut za mało jako dodatek. Karta win ok, ja akurat wybrałem białego Mullera Martina. I na koniec uwaga, ponieważ na zamówienie się troszkę czeka, my czekaliśmy na przystawkę 40 minut, warto pomyśleć o jakimś małym czekadełku, bo jak ktoś jest bardzo głodny, to te 40 minut jest nieskończonością :) Ogólnie świetnie, polecam.

1  Dziękujemy, 953grzeg
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Warto wjechać windą w Muzeum Morskim na samą górę, by na tarasie restauracji wypić dobrą kawę i zjeść smaczny deser. Dość wysokie ceny rekompensuje widok na Motławę i Żurawia.

1  Dziękujemy, Michał P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja C, Kierownik ds. gości, Cała NaprzódOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Szanowny Panie Michale,
Serdecznie dziękujemy za świetną recenzję oraz opinię naszej restauracji.
Staramy się aby każdy z naszych Gości wyszedł zadowolony z wizyty w naszej restauracji.
Cenami się zajmiemy, dziękujemy za sygnał. Zapraszamy ponownie.

Cała Naprzód — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cała Naprzód? Podziel się wrażeniami!