Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Przygoda życia

Profesjonalizm i instruktaż na najwyższym poziomie. Szczególny nacisk ze strony instruktorów na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Mariola P
Podróże do Indonezji

Gorąco polecam wyprawy z Centrum Nurkowym Tryton. Przede wszystkim bezpiecznie i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Podrozniczka_Gosia

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach w Trytonie u Krzyśka:
- nurek/kursant: wiedza, nawet ta skomplikowana, jest przekazywana w sposób zrozumiały, oparty o ciekawe przykłady i plastyczne pomoce naukowe. Nie jest nudno i jednocześnie dalej jest merytorycznie. Metody prowadzenia szkolenia pozwolą rozwinąć twoje umiejętności pod i nad wodą. Progres jest widoczny z dnia na dzień!
- instruktor - masz okazję znacząco poprawić swój warsztat. Uczyć się od doświadczonego IT, który zwróci ci uwagę na detale, które być może wcześniej umykały. Pomoc w zakresie prowadzenia twoich własnych szkoleń nie ogranicza się tylko do samego kursu. Wsparcie trwa również dalej, już po jego zakończeniu.

Dziękujemy, Tomasz W
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Bardzo dobrze zlokalizowana baza i dobrze wyposażona. Najważniejsze jednak....to co pod wodą.. Idealnie urządzone platformy i tory. Wszystko utrzymane w idealnym stanie. Dokładając do tego dobrą wizurę mamy przepis na sukces tego miejsca. Ogromna ilość ryb która towarzyszy nam w czasie wycieczek.

Dziękujemy, mariuszz906
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Szkolenia na wysokim poziomie merytorycznie, z naciskiem na to, co faktycznie ważne. Jednocześnie to, co trzeba podkreślić, to rewelacyjna atmosfera panująca podczas szkoleń i wyjazdów nurkowych - aż chce się wracać. Ja zaczynałem tu swoją przygodę z nurkowaniem, ukończyłem też 5 szkoleń specjalistycznych i uczestniczyłem w dwóch wyjazdach nurkowych - do Egiptu i wrakowy na Bałtyku. Za każdym razem byłem zachwycony i - mimo, że niektóre szkolenia wymagają trochę wysiłku fizycznego - wypoczęty mentalnie. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, km_pomorze
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Jako osoba zaczynająca swoją przygodę z podwodnym światem doświadczyłem obsługi na najwyższym poziomie. Przygotowanie merytoryczne, poczucie bezpieczeństwa jak również świetna atmosfera pozwalają na doświadczanie komfortu, a komfort to luksus!!!

Największe podziękowania kieruje do mojego instruktora Krzyśka Milińskiego! Jestem pełen podziwu Twojego zaangażowania i pasji, którą zarażasz innych...

Dziękujemy, MarekBurno
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Świetna obsługa, bardzo dobry instruktarz, świetne partnerowanie podczas nurkowania - czułam się bardzo bezpiecznie - instruktor przełamał mój lęk. Jestem bardzo zadowolona z zajęć intro i bardzo chętnie wrócę na szkolenie. Polecam

Dziękujemy, Agnieszka K