“Polecam!”
La Pampa Steak House — recenzja

La Pampa Steak House
Nr 72 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Argentyńska, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Rezerwacje
Opis: Oferujemy Steaki z najwyższej jakości wołowiny Argentyńskiej rasy Angus,lub Hereford. Wszystkie Steaki są grillowane na grillu opalanym węglem drzewnym.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Super super super! Jestem bardzo zadowolonym swoim przejściem do restauracji! Jedzenie było bardzo udane!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, ZbigniewKoz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotrsiko, Owner, La Pampa Steak HouseOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Drogi Zbigniewie
Dziękujemy bardzo! Niezmiernie się cieszymy!:)
Zapraszamy jak najczęściej!
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla fanów mięsa pozycja obowiązkowa. Po pierwsze bardzo dobra obsługa, krótka ale treściwa karta czyli tak jak lubie. Steki to poezja i niebo w gębie. Fajny i smaczny dobór przystawek a marguezy na starter to rewelacja. My skoncentrowaliśmy sie na lokalnym browarze z nalewaka ale jest naprawdę spora i na kazdą kieszeń karta win. Jak na steki w Gdańsku to tylko La Pampa!

Dziękujemy, maciejpieniazek72
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotrsiko, Manager, La Pampa Steak HouseOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Drogi Macieju
Dziękujemy bardzo za taką wspaniałą opinię!
Mamy nadzieję, że to nie była ostatnia wizyta w naszej restauracji i polecamy się na przyszłość:)
Pozdrawiamy!!

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre steki i wino. Spokojna, cicha, miła i kameralna atmosfera. Zdecydowanie polecam to miejsce.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 19paulinak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotrsiko, Manager, La Pampa Steak HouseOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Droga Paulino
Dziękujemky bardzo za opinię :)
Mamy nadzieję na kolejne odwiedziny !
Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce, miła obsługa i co najwazniejsze - przepyszne jedzenie, zarówno steak jak i łosoś :).

Dziękujemy, Michalina P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotrsiko, Manager, La Pampa Steak HouseOdpowiedź udzielona 2 czerwca 2019

Droga Michalino.
Cieszymy sie bardzo, ze wszystko smakowalo i dziekujemy za opinie:)
Mamy nadzieje, ze do zobaczenia :)
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 22 maja 2019

Bardzo przeciętnie jak za takie pieniądze , wydając około 160 zł za steka z dodatkami należałoby sie spodziewać czegoś więcej , taka cena to już górna półka a to zobowiązuje

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, marek d
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotrsiko, General Manager, La Pampa Steak HouseOdpowiedź udzielona 25 maja 2019

Drogi Panie Marku.
Proszę powiedzieć nam co było "nie tak" i "mniej niż przeciętnie" z naszymi stekami?
Zapewniamy Pana , że mamy mięso oraz kucharzy właśnie z owej "górnej półki":)
Pozdrawiamy serdecznie.

La Pampa Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Pampa Steak House? Podziel się wrażeniami!