“Kolacja we dwoje”
La Pampa Steak House — recenzja

La Pampa Steak House
Nr 65 wśród 695 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Argentyńska, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Opis: Oferujemy Steaki z najwyższej jakości wołowiny Argentyńskiej rasy Angus,lub Hereford. Wszystkie Steaki są grillowane na grillu opalanym węglem drzewnym.
Zrecenzowano 4 dni temu z urządzeń przenośnych

Poezja smaków. Super obsługa. Polecamy i na pewno powtórzymy. Dziękujemy za miły i syty wieczór.

Dziękujemy, 88grzegorzn

Dyskwalifikacja. Przykro, ale niestety nie mogę inaczej ocenić tej restauracji. Słowo restauracja też nie bardzo tu pasuje. Szkoda, bo steki rzeczywiście pyszne, obsługa miła do czasu gdy zostaliśmy wypoproszeni bo czekają inni goście. Zaprosiłem znajomych na kolację. Stolik zarezerwowałem kilka dni wcześniej. Po zjedzeniu posiłku zostaliśmy wypoproszeni bo podobno stolik został zarezerwowany również dla innych gości. Myślałem że spalę się że wstydu. To nie jest restauracja tylko bar mleczny"Miś". Zjadłeś to spadaj bo czekają następni. Na pewno więcej tam nie zawitam i nie polecam nikomu.

Dziękujemy, Piotr W

...ale się zakochałam. W steku, w kremie z papryki i pomidorów, w serwisie I w kuchni...nawet w herbacie się zakochałam...No i wino...wrócę

Dziękujemy, Małgośka K

Najlepsze jedzenie jakie jadłam w życiu,
Najlepsza obsługa jaka miałam w życiu,
Najlepsza atmosfera romantycznej kolacji we dwoje jaka sobie mogłam wymarzyć.

Polecam każdemu z całego serca, orgazm kubków smakowych nawet przy jedzeniu pieczonego ziemniaka (tak, to możliwe)!

Najwyższa jakość, a co za tym idzie ceny również wysokie, ale uwierzcie- warto!

Kelner jest doradca, przyjacielem. Nigdy nie spotkałam się z tak wyśmienita i tak profesjonalna obsługa oraz z tak wysokiej jakości jedzeniem. Pewnie już nigdy nigdzie się nie spotkam z tym i już do końca życia będę „spaczona”, bo nic innego mnie nie zadowoli do konca

Dziękujemy, Magda D
Zrecenzowano 25 września 2018

Po pierwsze bardzo dlugo czekalismy na jedzenie. Gdy sie juz doczekalismy to niestety steki nas zawiodly. Ceny kompletnie nie adekwatne do jakosci.

Dziękujemy, grzegorzwarzelski

La Pampa Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w La Pampa Steak House? Podziel się wrażeniami!