“PERFEKCJA”
La Pampa Steak House — recenzja

La Pampa Steak House
Nr 65 wśród 695 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Argentyńska, Grill
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Oferujemy Steaki z najwyższej jakości wołowiny Argentyńskiej rasy Angus,lub Hereford. Wszystkie Steaki są grillowane na grillu opalanym węglem drzewnym.

Najlepsze jedzenie jakie jadłam w życiu,
Najlepsza obsługa jaka miałam w życiu,
Najlepsza atmosfera romantycznej kolacji we dwoje jaka sobie mogłam wymarzyć.

Polecam każdemu z całego serca, orgazm kubków smakowych nawet przy jedzeniu pieczonego ziemniaka (tak, to możliwe)!

Najwyższa jakość, a co za tym idzie ceny również wysokie, ale uwierzcie- warto!

Kelner jest doradca, przyjacielem. Nigdy nie spotkałam się z tak wyśmienita i tak profesjonalna obsługa oraz z tak wysokiej jakości jedzeniem. Pewnie już nigdy nigdzie się nie spotkam z tym i już do końca życia będę „spaczona”, bo nic innego mnie nie zadowoli do konca

Dziękujemy, Magda D

Zrecenzowano 25 września 2018

Po pierwsze bardzo dlugo czekalismy na jedzenie. Gdy sie juz doczekalismy to niestety steki nas zawiodly. Ceny kompletnie nie adekwatne do jakosci.

Dziękujemy, grzegorzwarzelski
Zrecenzowano 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie wiem skąd tyle ochów i achów. Stek z polędwicy przeciętny. Wydaje mi się, ze to najzwyklejsza poledwica z makro. Obsługa grzeczna i miła. Lokal wygląda jak kawiarnia

Dziękujemy, Kam K
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się do tej restauracji ponieważ koleżanka mi poleciła. Przyznam szczerze że często jadam steki. Ale tak dobrego nie jadłam od dłuższego czasu. Czas oczekiwania był troszkę dłuższy ( prawie pelen lokal) o czym zostaliśmy powiadomieni z moimi znajomymi. Pan kelner nas miło zagadywal i dzięki temu ten czas upłynął bardzo szybko. Obsługa dbająca o klientów wszyscy Panowie ( nie pamiętam imion) bardzo kulturalni i rzetelni. Wino które nam polecili było idealne. Na pewno tam wrócę i będę polecać. Polecam serdecznie !

Dziękujemy, 219karolinac
Zrecenzowano 16 lipca 2018

Super miejsce, steki pierwsza klasa ! Obsługa również stoi na wysokim poziomie. Na bank wybiorę się tam ponownie :)

Dziękujemy, EmiliaPatio

La Pampa Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w La Pampa Steak House? Podziel się wrażeniami!