“słabe steki”
La Pampa Steak House — recenzja

La Pampa Steak House
Nr 65 wśród 695 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Argentyńska, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Opis: Oferujemy Steaki z najwyższej jakości wołowiny Argentyńskiej rasy Angus,lub Hereford. Wszystkie Steaki są grillowane na grillu opalanym węglem drzewnym.
Zrecenzowano 25 września 2018

Po pierwsze bardzo dlugo czekalismy na jedzenie. Gdy sie juz doczekalismy to niestety steki nas zawiodly. Ceny kompletnie nie adekwatne do jakosci.

Dziękujemy, grzegorzwarzelski

Zrecenzowano 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie wiem skąd tyle ochów i achów. Stek z polędwicy przeciętny. Wydaje mi się, ze to najzwyklejsza poledwica z makro. Obsługa grzeczna i miła. Lokal wygląda jak kawiarnia

Dziękujemy, Kam K
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się do tej restauracji ponieważ koleżanka mi poleciła. Przyznam szczerze że często jadam steki. Ale tak dobrego nie jadłam od dłuższego czasu. Czas oczekiwania był troszkę dłuższy ( prawie pelen lokal) o czym zostaliśmy powiadomieni z moimi znajomymi. Pan kelner nas miło zagadywal i dzięki temu ten czas upłynął bardzo szybko. Obsługa dbająca o klientów wszyscy Panowie ( nie pamiętam imion) bardzo kulturalni i rzetelni. Wino które nam polecili było idealne. Na pewno tam wrócę i będę polecać. Polecam serdecznie !

Dziękujemy, 219karolinac
Zrecenzowano 16 lipca 2018

Super miejsce, steki pierwsza klasa ! Obsługa również stoi na wysokim poziomie. Na bank wybiorę się tam ponownie :)

Dziękujemy, EmiliaPatio
Zrecenzowano 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo podobało mi się niezbyt długie i konkretne menu, rozsądny czas oczekiwania i bardzo wysoki poziom obsługi kelnerskiej. Ponieważ lało jak z cebra, kelner zamówił nam taksówkę i dał znać, jak dotarła na miejsce.

Jedzenie bardzo smaczne, wino - rewelacyjne.

Napiwek był wliczony w rachunek.

Lokal nie za wielki, siedzi się wygodnie, fajna i nie za głośna muzyka.

Obsługa nie narzuca się niepotrzebnie.

Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Szymon Ł

La Pampa Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w La Pampa Steak House? Podziel się wrażeniami!