“Średnio. ”
La Pampa Steak House — recenzja

La Pampa Steak House
Nr 65 wśród 695 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Argentyńska, Grill
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Oferujemy Steaki z najwyższej jakości wołowiny Argentyńskiej rasy Angus,lub Hereford. Wszystkie Steaki są grillowane na grillu opalanym węglem drzewnym.
Zrecenzowano 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie wiem skąd tyle ochów i achów. Stek z polędwicy przeciętny. Wydaje mi się, ze to najzwyklejsza poledwica z makro. Obsługa grzeczna i miła. Lokal wygląda jak kawiarnia

Dziękujemy, Kam K

Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się do tej restauracji ponieważ koleżanka mi poleciła. Przyznam szczerze że często jadam steki. Ale tak dobrego nie jadłam od dłuższego czasu. Czas oczekiwania był troszkę dłuższy ( prawie pelen lokal) o czym zostaliśmy powiadomieni z moimi znajomymi. Pan kelner nas miło zagadywal i dzięki temu ten czas upłynął bardzo szybko. Obsługa dbająca o klientów wszyscy Panowie ( nie pamiętam imion) bardzo kulturalni i rzetelni. Wino które nam polecili było idealne. Na pewno tam wrócę i będę polecać. Polecam serdecznie !

Dziękujemy, 219karolinac
Zrecenzowano 16 lipca 2018

Super miejsce, steki pierwsza klasa ! Obsługa również stoi na wysokim poziomie. Na bank wybiorę się tam ponownie :)

Dziękujemy, EmiliaPatio
Zrecenzowano 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo podobało mi się niezbyt długie i konkretne menu, rozsądny czas oczekiwania i bardzo wysoki poziom obsługi kelnerskiej. Ponieważ lało jak z cebra, kelner zamówił nam taksówkę i dał znać, jak dotarła na miejsce.

Jedzenie bardzo smaczne, wino - rewelacyjne.

Napiwek był wliczony w rachunek.

Lokal nie za wielki, siedzi się wygodnie, fajna i nie za głośna muzyka.

Obsługa nie narzuca się niepotrzebnie.

Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Szymon Ł
Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Goraco polecam, wyśmienite jedzenie, stek najlepszy jaki jadlam ale poledwica w borowikach powalila mnie na kolana! Do tego profesjonalna obsluga pana Pawla - mistrza whisky sour obowiazkowo do zaliczenia podczas wizyty z Gdansku.

Dziękujemy, Tomasz P

La Pampa Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w La Pampa Steak House? Podziel się wrażeniami!