“Coś niesamowitego!”
La Pampa Steak House — recenzja

La Pampa Steak House
Nr 65 wśród 695 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Argentyńska, Grill
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Lunch, Rezerwacje
Opis: Oferujemy Steaki z najwyższej jakości wołowiny Argentyńskiej rasy Angus,lub Hereford. Wszystkie Steaki są grillowane na grillu opalanym węglem drzewnym.
Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Goraco polecam, wyśmienite jedzenie, stek najlepszy jaki jadlam ale poledwica w borowikach powalila mnie na kolana! Do tego profesjonalna obsluga pana Pawla - mistrza whisky sour obowiazkowo do zaliczenia podczas wizyty z Gdansku.

Dziękujemy, Tomasz P

Zrecenzowano 8 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonała obsługa i rzeczywiście świetne jedzenie. Cena adekwatna do jakości. Chateaubriand dla 2 osob jak najbardziej godny polecenia. Myślę że tą ilością spokojnie i 3 osoby mogłyby się pożywic . Sos holenderski więcej niż poprawny
Sos pieprzowy dodawany standardowo do tego dania był najsłabszym punktem całego posiłku. Obsługa pomocna i szybka co bardzo cenię. Napewno powrócę

Dziękujemy, kasia-stolarska
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzie nie powala smakiem. Jak dla mnie przerost formy nad treścią. Biorąc pod uwagę smak i jakość potraw to ceny mocno przeszacowane.

Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano 2 czerwca 2018

Byłem, zamówiłem, zjadłem i jestem zadowolony. Obsługa miła, jedzenie dobre śmiało mogę polecić. Na pewno kiedyś wrócę.

Dziękujemy, klukpawel45
Zrecenzowano 16 maja 2018

Najlepsze co mogliśmy ze znajomymi zjeść w Gdańsku.Super obsługa i miły bardzo sympatyczny właściciel p.Piotr.Polecam wszystkim co mają ochotę zjeść na wysokim poziomie i w cudownej atmosferze prawdziwe steki.

Dziękujemy, malgosiamilenium

La Pampa Steak House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w La Pampa Steak House? Podziel się wrażeniami!