“Pierwsza klasa”
Kubicki — recenzja

Kubicki
Nr 37 wśród 887 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Najstarsza restauracja w Gdańsku. W okresie międzywojennym, pod nazwą Kubicki Cafe International, miała charakter lokalu nocnego, i należała do grupy najmodniejszych lokali ówczesnego Gdańska. Restauracja Kubicki cieszy się nadal dużym uznaniem nie tylko wśród Gdańszczan, ale także gości z całego świata. Dobra kuchnia, unikalna atmosfera urozmaicona występami wokalistów pianina, są niezaprzeczalnymi powodami, dla których warto odwiedzić ten lokal. To jedno z ostatnich miejsc, gdzie duch Tego Miasta się ostał.
Zrecenzowano 22 stycznia 2021 z urządzeń przenośnych

Dobrze spędziłem tutaj czas. Wnętrze jest przyjemne dla oka, a personel bardzo, bardzo sympatyczny. Nie znalazłem słabych punktów. Rekomenduje!

Dziękujemy, The_V_official
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja Kubicki, Właściciel, KubickiOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Jest nam bardzo miło:)

Serdecznie dziękujemy.

Zrecenzowano 14 stycznia 2021

Za każdym razem inaczej,ale zawsze smacznie. Zawsze staram się zamówić coś nowego, ponieważ wiem,że restauracja na pewno sprosta wysokim oczekiwaniom. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami.

Dziękujemy, Kajler
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja Kubicki, Właściciel, KubickiOdpowiedź udzielona 16 stycznia 2021

Dziękujemy!

Zachęcamy do ponownego odwiedzenia naszej restauracji.

Zrecenzowano 11 stycznia 2021

Cały personel restauracji chętny do pomocy ale co najważniejsze jedzenie jest wspaniałe w rozsądnych cenach. Restauracja jest urządzona gustownie, gdy tam byłam czułam klimat starego gdańska...
Brak zastrzeżeń-wrócę,gdy będe w pobliżu.

Dziękujemy, Mariola2368
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja Kubicki, Właściciel, KubickiOdpowiedź udzielona 14 stycznia 2021

Dziękujemy!

Zachęcamy do ponownego odwiedzenia naszej restauracji.

Zrecenzowano 10 stycznia 2021

Każde z zamówionych dwóch dań wyróżniało się na tle innych dań z podobnych restauracji. Rzadko zdarza mi się dodać recenzję, ale tym razem stwierdziłem, że warto się podzielić swoim zdaniem. Po paru wizytach na przełomie lat mogę z czystym sumieniem polecić restaurację.

Kaczka z sosem żurawinowym i dorsz - jeżeli te dania są jeszcze dostępne to polecam.

Termin wizyty: maj 2020
Dziękujemy, jakubm2021

Bardzo nam miło!
Dziękujemy.

Zapraszamy ponownie do naszej restauracji.

Zrecenzowano 7 stycznia 2021 z urządzeń przenośnych

Byłem w wielu restauracjach tego typu w całej Polsce i uważam że dania serwowane w restauracji są naprawdę bardzo dobre. Wyśmienita golonka - pod każdym względem. Miejsce jest przemiłe i serdecznie je polecam. Jak ktoś chce spędzić dobrze czas w towarzystwie znakomitego jedzenia to zapraszam właśnie tutaj

Termin wizyty: maj 2020
Dziękujemy, goszczu31

Jest nam bardzo miło:)

Serdecznie dziękujemy.

Kubicki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kubicki? Podziel się wrażeniami!