“Uwaga na kawior za 180 złotych”
Kubicki — recenzja

Kubicki
Nr 51 wśród 826 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Najstarsza restauracja w Gdańsku. W okresie międzywojennym, pod nazwą Kubicki Cafe International, miała charakter lokalu nocnego, i należała do grupy najmodniejszych lokali ówczesnego Gdańska. Restauracja Kubicki cieszy się nadal dużym uznaniem nie tylko wśród Gdańszczan, ale także gości z całego świata. Dobra kuchnia, unikalna atmosfera urozmaicona występami wokalistów pianina, są niezaprzeczalnymi powodami, dla których warto odwiedzić ten lokal. To jedno z ostatnich miejsc, gdzie duch Tego Miasta się ostał.
Zrecenzowano 2 września 2019

Obsługa kelnerska na co najmniej dziwnym poziomie: śmiechy i podrywanie zalanych lasek z sąsiedniego stolika . Kelner zaproponował do tatara kawior, którego oczywiście
nie ma w karcie . Jeden z moich zaproszonych gości zamówił troszeczkę do spróbowania. Koszt tego przysmaku to 180zł + oczywiście obowiązkowe 10% .
Zwykłe naciąganie . Więcej tam się nie pojawię .

2  Dziękujemy, Jerzy Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kubicki K, Dyrektor generalny, KubickiOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowny Panie,
dziękujemy za komentarz i wizytę w Kubickim.Nasz zespół zawsze stara się, aby jedzenie oraz obsługa była na najwyższym poziomie. Kawior, o którym Pan wspomina to najwyższej jakości świeży, niepasteryzowany kawior marki Antonius. Jest to 5-gwiazdkowy kawior z jesiotra syberyjskiego. Dzięki naszej dobrej współpracy z marką Antonius cena tego wspaniałego kawioru jest u naszej restauracji najniższa w Trójmieście, a może nawet i w całej Polsce.
Mamy nadzieję, że przy następnej wizycie dostaniemy wyższą ocenę.

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne i pięknie podane jedzenie. Świetna obsługa a miejsce położone w klimatycznym miejscu. Warto !

Dziękujemy, A7637GWbarbarag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kubicki K, Dyrektor generalny, KubickiOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowna Pani,
pięknie dziękujemy za miłe słowa, które jeszcze bardziej motywują nas do pracy. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rybka turbot spoza karty, polecona przez kelnera, palce lizać Tylko ta mizeria kompletnie mi tu nie pasowała do tego dania... Miła obsługa, przyjemnie spędzony czas. Bardzo polecam

Dziękujemy, JoannaT2

Drogi Gościu,
bardzo dziękujemy za miły komentarz i wizytę w Kubickim. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Kubicki niegdyś słynął z golonki i bodajże kaczki.. a restauracja ma już 101 lat... Ostatni raz byłem tam z 10 lat temu, później trafiłem na jakiś remont a tym razem na golonkę.. :) niebo w gębie...
Obsługujący nas kelner bardzo sympatyczny. Jedliśmy na zewnątrz, wewnątrz chyba nieco słaba wentylacja bo panował mix zapachów kuchennych (może jednak ta półotwarta kuchnia to nie całkiem trafiony pomysł...) Ceny niskie nie są, ale będąc kilka dni w Gdańsku chyba warto tam zajrzeć.

Dziękujemy, Andrzej P

Drogi Gościu,
bardzo dziękujemy za komentarz i wizytę w Kubickim. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomita kuchnia, przemiła obsługa, nawet nie spodziewałam się tak miłego przyjęcia że strony obsługi. Klimatyczny wystrój, połączenie stylizowanych mebli z nowoczesnymi dodatkami. Muzyka na żywo zmienila zwykły wieczór w małe święto. Chociaż imieniny to też małe święto. Zwieńczone niespodziewanym deserem od obsługi. To było naprawdę urocze . Pozdrawiam cała obsługę A w szczególności Pana Macieja

Dziękujemy, Babajaga567

Drogi Gościu,
bardzo dziękujemy za komentarz i wizytę w Kubickim. Serdeczne pozdrowienia od Macieja i pianisty Zbyszka!

Kubicki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kubicki? Podziel się wrażeniami!