“Przepysznie”
Nalesnikowo — recenzja

Nalesnikowo
Nr 156 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam!!! Według mnie to miejsce wyczerpuje temat naleśników. Chodził za mną meksykański i przyszedł dokładnie ten smak jakiego oczekiwałam.

Dziękujemy, 313martan

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naleśniki gumowe, niesmaczne. Najtańsze półprodukty np. Biały ser to produkt marki aro, który chyba koło sera nawet nie leżał . Zdecydowanie lepiej udać się gdzies indziej

1  Dziękujemy, michalg117
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

O jedzeniu już kiedyś pisałem - naleśniki są bardzo dobre. Ale pan z obsługi spowodował dzisiaj, że szybko pewnie po raz kolejny się tam nie pojawię. Długi, kilkugodzinny spacer po mieście. Każdy z naszego towrzystwa miał ze sobą w garści butelkę wody. Siedliśmy przy stolikach (ogódek zewnętrzny), wybieraliśmy dania z karty, butelki wody stały na stoliku. Nie piliśmy jej. Na tyle ogarnięci jesteśmy że wiemy, że nie wypada pić własnej wody. Pan podszedł i w nie do końca grzeczny sposób poinformował nas, że własnych napojów wnosić nie można. To było niepotrzebne. Zapadła niezręczna cisza. Zamówiliśmy dużo, łącznie z napojami. Zapłaciliśmy dużo. Ostatni raz...

Dziękujemy, mkkolsztyn
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Zdecydowanie zbyt długi czas oczekiwania, ponad godzina, a nawet 1,5h. Słaba obsługa. Bardzo ciasne wnętrze.

1  Dziękujemy, Natalia P
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre nalesniki, ja jadłem ziemniaczane Gdańskie, to takie talarki w cieście naleśnikowym z sosem z kurczakiem i warzywami. Dziecko na słodko z brzoskwiniami. Trochę mało owoców ale ogólnie smaczne. Zamawia się przy barze ale do stołu przynoszą. Mają wino ale mogłoby być lepsze.

Dziękujemy, 445cezaryn

Nalesnikowo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Nalesnikowo? Podziel się wrażeniami!