Gdańsk

“Maciek the best”
Gdański Bowke — recenzja

Gdański Bowke
Nr 28 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Świetne miejsce , przepyszne jedzenie pod każda postacią, wyśmienite drinki, mega uprzejma załoga i super muzyka , miejsce przyjazne zwierzakom i najważniejsze ... Maciek najlepszy z najlepszych. Dziękujemy za wszystko i napewno wrócimy

Dziękujemy, Barbara W

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne, ciekawe regionalne jedzenie. Miła obsługa, sprawnie podane dania. Miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, 730magdalena_
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W gorący gdański dzień zasiedliśmy w Bowke, kolega z pracy polecił mi ten lokal.
Bardzo sympatyczny niewyspany kelner podał menu i przyniósł mi 3 rodzaje piwa z lokalnego browaru. Prócz napitku wzieliśmy placki ziemniaczane, Jako osoba, która nie lubi placków tego typu powiem, że w Bowke jadłem najlepsze jakich kiedykolwiek spróbowałem. Lager Bowke smakował mi najbardziej. Obsługa świetna, lokalizacja fantastyczna. Przy kolejnej wizycie w Gdańsku siąde przy tym samym stoliku ponownie.:)

Dziękujemy, Irek S
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo uprzejma i sprawna obsługa. Menu ciekawe - nietypowe połączenia oraz dania serwowane w nietypowy sposób. Restauracja położona przy nabrzeżu. Polecam i na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, joand1803
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Ceny wysokie, nastawione na zagranicznych turystów. Obsługa kelnerska skacze wokół Niemców, a polskich turystów traktuje jak zło konieczne.
Menu obszerne i ciekawe. Pyszne piwo. Bardzo dobra lokalizacja.

Dziękujemy, MarzenaS579
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AMBERGALLERY, Właściciel, Gdański BowkeOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowna Pani Marzeno , serdecznie dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się że jedzenie i napoje w Gdańskim Bowke Państwu smakowały. Smutny jedynie jest fakt że odczuła Pani że nie była Pani obsłużona w odpowiedni sposób. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań by każdy Gość ,bez znaczenia z jakiego kraju pochodzi, był tak samo ugoszczony i chciał do nas powrócić. Może duża ilość Gości z zagranicy w tym i z Niemiec w okresie letnim a w szczególności podczas Jarmarku Dominikańskiego spowodowała że otaczali Panią wyłącznie obcokrajowcy i dlatego mogło się zdawać że nasza obsługa wyłącznie ich Zapewniam Panią iż „biegamy” bardzo dużo każdego dnia i nie traktujemy żadnego Gościa w Gdańskim Bowke jako zło konieczne. Mam nadzieję że przy kolejnej Pani wizycie będzie Pani miała bardziej pozytywne odczucia. Zapraszamy serdecznie !

Gdański Bowke — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gdański Bowke? Podziel się wrażeniami!