“Klimatyczna barka”

Restauracja Miasto Aniołów
Nr 71 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na zjedzenie pysznej i świeżej ryby, wypicia lampki wina i spędzenia miło czasu. Dodatkowo jest tutaj strefa dla dzieci i przewijak. Zawsze jak jesteśmy w Gdańsku to odwiedzamy to miejsce.

Dziękujemy, Łukasz D

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, miła atmosfera, dużo miejsca. Bardzo smaczna zupa rybna i tatar. Doskonała obsługa

Dziękujemy, Pathfinder658602
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Serdecznie polecam, bardzo smaczne jedzenie oraz miła obsługa. Polecam wszystkim którzy odwiedzają Gdańsk

Dziękujemy, Karol77777
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Jak wyżej, miła obsługa, przepyszny dorsz z batatami czego chcieć więcej. W Gdańsku jest to restauracja numer jeden. Polecam!

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, dobra lokalizacja, możliwość zjedzenia na wodzie, na świeżym powietrzu. Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa. Polecam!

Dziękujemy, sandrakol90

Restauracja Miasto Aniołów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Miasto Aniołów? Podziel się wrażeniami!