“Takie sobie. Ale wazne , że jest.”
Brzeźno Molo — recenzja

Brzeźno Molo
Nr 31 wśród 175 atrakcji (Gdańsk)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 29 września 2017

Poczuć morze jeszcze bardziej. Tak, zwłaszcza podczas sztormowej pogody. Molo ma swój urok, nawet takie nieduże jak w Brzeżnie.

Dziękujemy, Marek K

Zrecenzowano 17 września 2017

Molo - jak to molo. Niezbyt duże, niezbyt małe czyli wystarczające. Ważne - wejście na molo nie wiąże się z koniecznością ponoszenia opłat. W Sopocie wejście kosztuje 8 zł od osoby!

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo mile miejsce. Idealne na spacery. Dużo turystów świadczy o klimacie tego miejsca. Polecam !!!

Dziękujemy, Wiola G
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam wpaść, zobaczyć, warto choć na chwilkę.
Nieopodal fajne knajpki i sporo atrakcji dla dzieci.

Dziękujemy, Marcin P
Zrecenzowano 11 lipca 2017

Super miejsce jeżeli nie lubisz tłumu i przereklamowanych miejsc. Można tam dobrze wypocząć, zaparkować auto za 5 zł cały dzień, przejść fajnym molo nad morzem i posiedzieć nad brzegiem morza. Polecam warte odwiedzenia.

1  Dziękujemy, Michał W

Brzeźno Molo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Brzeźno Molo? Podziel się wrażeniami!