“Super miejsce na wieczorne piwko ”
Browar Piwna — recenzja

Browar Piwna
Nr 112 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bylem w lokalu we wtorek o 22 i było praktycznie pusto co umożliwiło wypicie pysznego pszenicznego piwka w super scenerii. Cały taras był zupełnie dla nas co umożliwiło podziwianie pięknej starówki nocą

Dziękujemy, w2ilku

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy zachęceni regionalnym piwem oraz bogatą ofertą drinków . Piwo sezonowe tragedia , no chyba że ktoś oczekuje w tej cenie piwa typu tyskie badz warka , cena 0,5 l 14 PLN , drink też słaby . Jedzenie wyglądało dobrze ale nie próbowaliśmy . Za to obsługa kelnerska super :)

1  Dziękujemy, legasion
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Ulica Piwna jest świetnym wskaźnikiem do tego cudownego przybytku i jej światła latarni prowadzą zawsze do browarni.
Organizowane w tym Browarze Piwna imprezy są zawsze mile wspominane, a przepyszne jedzenie i wspaniała obsługa jest godna polecenia.
Pani Sylwia zawsze nam świetnie zorganizuje imprezy dla 30-40 osób.

Dziękujemy, palma01
Zrecenzowano 6 lipca 2019

impreza na kilkanaście osób, wcześniej ustalona. Pani Sylwia bardzo profesjonalnie wszystko zorganizowała. jedzenie różnorodne i palce lizać a i porcje solidne, piwka bardzo smaczne.
obsługa miła, sprawna i bardzo pomocna
na pewno wrócę
polecam !!!

Dziękujemy, Wujaszka
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W porównaniu do kilku poprzednich wizyt (na przestrzeni około 4 lat) w tym miejscu teraz było średnio, tylko trzy piwa nalewane, kiedyś pięć conajmnjej, co prawda teraz jedliśmy tylko deskę przekąsek ale i ta była skromniejsza, paluchy grisini i kopa chipsów i nachosow, plus jeden dip mimo że w karcie napisane dipy. A z tego co pamiętam kiedyś nawet zwykle paluchy chlebowe były lepsze. Póki co ocena średnia.

Dziękujemy, krasnalb

Browar Piwna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Browar Piwna? Podziel się wrażeniami!