“polecam”

Under Beer Craft Beer Food
Nr 164 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Kuchnie: Fast Food
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Witamy w miejscu, w którym zebraliśmy klejnoty wśród piw rzemieślniczych. Obecnie mamy około 70 różnych lokalnych marek, a także marek zagranicznych. Dodatkowo, psując podniebienie chmielowym posmakiem, podamy Ci oryginalny bajgiel w postaci burgera, chrupiącej pizzy i przystawek skomponowanych na piwo. Witamy!
Zrecenzowano 8 września 2019

świetny wybór piw, wspaniała muzyka, mega duuuże bajgle w fajnych kompozycjach, rewelacyjne kiełbaski z jabłkami i wysmienita kaszanka...Wrócimy tu nie raz.

Dziękujemy, K G

Zrecenzowano 22 lipca 2019

trafiliśmy przez przypadek Szukając wolnego stolika. Wybór okazał się doskonały jeśli chodzi o piwo. Ogromny wybór wszystko świeże w kameralnym cichym otoczeniu. Szkoda że odkryliśmy je w ostatni dzień pobytu bardzo późnym wieczorem. co do jedzenia trudno się wypowiedzieć ponieważ jedliśmy tam tylko pizzę. Była OK na bardzo bardzo cieniutkim cieście

Dziękujemy, Monika6050
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie polecam.bardzo h . Duży wybór w trunkach alkoholowy do tego ciekawy klimat kameralny lokalu

Dziękujemy, adriansZ3548SG
Zrecenzowano 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi na piwo.
Długo szukaliśmy fajnego miejsca na starówce. I całkiem przypadkiem trafiliśmy właśnie tutaj :)
Nie spodziewałam się że czeka tam na nas tak DUŻY wybór fajnych regionalnych piw.
Mieliśmy wejść na 1 piwo ale zachęni różnorodnością spędziliśmy tam baaardzo dużo czasu.
W dodatku okazało się że na miejscu serowane są przepyszne bajgle!
Miejsce godne POLECENIA!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, 219karolinac
Zrecenzowano 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce z przemiła obsługa. Resuracja na poboczu z taka kuchnia to coś wspaniałego. Bardzo polecam! Bywam tu dość często i za każdym razem jestem zadowolony!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, barteque9

Under Beer Craft Beer Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Under Beer Craft Beer Food? Podziel się wrażeniami!