“Niewykorzystany zabytek”
Wielki Młyn — recenzja

Wielki Młyn
Zrecenzowano 6 września 2017

Kiedy kilka lat temu zajrzałem do środka, byłem zaskoczony, że w takim zabytku funkcjonują byle jakie sklepiki. Teraz podziwiałem budynek z zewnątrz. Lepszym pomysłem byłoby stworzenie tam może jakiegoś ciekawego muzeum. Naprzeciw Wielkiego Młyna znajduje się kościół św Katarzyny.

Dziękujemy, Marek B
Napisz recenzję

Zrecenzowano 16 czerwca 2017

Budynek bardzo ładny, ale źle wykorzystany. Kiedyś pełen sklepów w środku, teraz zamknięty. Szkoda. Ma potencjał na coś ciekawszego. Oby nie doprowadzili go do totalnej ruiny.

Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano 23 maja 2017

Kiedyś wewnątrz mieściły się sklepy, a teraz można podziwiać tylko z zewnątrz. I tak robi duże wrażenie. Wielkością imponuje, dach już lekko się chyli ale widać kto to budował i dlaczego jeszcze tak dobrze stoi :) Budowle z cegły robią wrażenie, staranności i dokładności.

Dziękujemy, lolka x
Zrecenzowano 16 kwietnia 2017

Moóna podziwiać tylko z zewnątrz. bo Młyn został zamknięty na czas nieokreślony. Budynek ciekawy architektonicznie.

Dziękujemy, Mariusz M
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 15 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

W centrum miasta, blisko dworca i starówki. Sam budynek się fajnie prezentuje z zewnątrz a po sąsiedzku fontanny, kościoły i hala targowa. Niestety w środku młyna są upadające sklepy- mini galeria handlowa która nie przetrwała konkurencji.

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor

Wielki Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie
Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Wielki Młyn? Podziel się wrażeniami!