Najpiękniejszy park na mapie trójmiasta

Bezapelacyjnie najpiękniejszy park na mapie trójmiasta. Czysty, zadbany, klimatyczny i przepięknie... Przeczytaj więcej

lyviisa
Białystok, Polska
Park oliwski

Super miejsce na cudowne spacery z najbliższymi. Przepiękne alejki, roślinność która naprawdę... Przeczytaj więcej

Leszek T
Kętrzyn, Polska

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem ostatnio 3 lata temu, teraz jest równie pięknie :) Miejsce idealne na spacer i leniwe popołudnie lub wieczór. Park utrzymany w czystości, mnóstwo pięknych roślin. Dodatkowo też mały Ogród Japoński.

Dziękujemy, 654_ukaszm
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam spacer po parku Oliwskim, który z roku na rok nabiera coraz więcej uroku. Teraz parku jest duży i bardzo zadbany.
Pięknie zagospodarowany, sprawia, że co chwile naszą uwagę przyciąga coś innego.
Jest mnóstwo zieleni i akwenów wodnych.
Wygodne ławki, i sympatyczna restauracja w środku parku. Jest tez atrakcyjny plac zabaw dla dzieci. Kaczki i gołębie stanowią dodatkowa atrakcje dla dzieci. Polecam.

Dziękujemy, Ewkasarn
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, które warto zobaczyć. Teren jest ogromny i warto obejrzeć każdą z atrakcji. Palmiarnia, ogród japoński, wodospady, fontanny, ogród botaniczny, pałac Opatów, ogród francuski. Mnóstwo ciekawych roślin i drzew. Każde jest podpisane. W parku odbywają się również różne wydarzenia i koncerty. Na miejscu jest dużo ławeczek, dzieci mogą zjeść watę cukrową a dorośli pójść na kawę lub coś przekąsić. Idealne miejsce na niedzielny spacer. Świetna miejscówka na zdjęcia i sesje ślubne.

Dziękujemy, renatasz9
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Cisza, Spokój, Magia. Park dający możliwość głębokiego oddechu, odpoczynku i relaksu. Gorąco polecam.

Dziękujemy, kkdudek
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Park oliwski jest według mnie najpiękniejszym z takich miejsc na mapie Trójmiasta. O każdej porze roku ma wspaniały klimat, jednak ja najbardziej lubię go zimą, kiedy jest już przystrojony lampkami! W pobliżu jest parking gdzie można zostawić auto, bez problemu można dojechać rowerem lub komunikacją miejską. Magiczne miejsce warte zobaczenia.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Weronikag_98