Zrecenzowano: 4 września 2019

Byłem dwukrotnie. Hotel mały, z niewielkimi pokojami w dobrym standardzie. Podczas jednej z wizyt w pokoju był taki niesamowity odór z kanalizacji, że musiałem wzywać panie do zalania kratek chemią ponieważ nie dało się wytrzymać. Za drugim razem pobyt oceniam pozytywnie. Na minus podczas obu pobytów dość słabe śniadania (przede wszystkim kawa). Największym plusem hotelu jest jego świetna lokalizacja.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel na krótki pobyt w Gdańsku. Położony jest bardzo blisko głównych atrakcji Starego Miasta i Motławy. Miałem ciekawy pokój z balkonem na najwyższym pietrze. Pokój czysty, trochę mały, ale ponieważ byłem sam jego metraż mi nie przeszkadzał. Pani w recepcji była bardzo miła i pomocna. Śniadanie w formie bufetu bardzo dobre i z dużym wyborem potraw. Hotel ma własny parking, co w tej lokalizacji jest bardzo ważne.

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ArtUle
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, naprawdę gorąco polecam. Piękne wnętrza, spokój, cisza. Dzięki temu, weekend był niesamowity. Czysto, przytulnie, kuchnia w apartamencie, dwa oddzielne pokoje i trzeci salon z kuchnią, widok na ulicę, spokojne miejsce.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, poprostuPaulina
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mały i kameralny, doskonale położony. Pokój standard wygodny i komfortowy , dobrze wyciszone okna. Duże wygodne łóżko . Czysto. Smaczne śniadanie. Mikro kabina prysznicowa / 186cm wzrostu/. Bardzo miły i pomocny personel.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Intruz1800
Zrecenzowano: 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły, i kameralny hotel. Blisko ścisłego centrum starówki. Do filharmoni Bałtyckiej 5 minut drogi zpacerkiem.Bardzo smaczne śniadanie. Pokoje małe lecz bardzo czyste. Duży parking przy hotelu, zamykany na noc.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, macadam1972