Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel na krótki pobyt w Gdańsku. Położony jest bardzo blisko głównych atrakcji Starego Miasta i Motławy. Miałem ciekawy pokój z balkonem na najwyższym pietrze. Pokój czysty, trochę mały, ale ponieważ byłem sam jego metraż mi nie przeszkadzał. Pani w recepcji była bardzo miła i pomocna. Śniadanie w formie bufetu bardzo dobre i z dużym wyborem potraw. Hotel ma własny parking, co w tej lokalizacji jest bardzo ważne.

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ArtUle
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, naprawdę gorąco polecam. Piękne wnętrza, spokój, cisza. Dzięki temu, weekend był niesamowity. Czysto, przytulnie, kuchnia w apartamencie, dwa oddzielne pokoje i trzeci salon z kuchnią, widok na ulicę, spokojne miejsce.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, poprostuPaulina
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mały i kameralny, doskonale położony. Pokój standard wygodny i komfortowy , dobrze wyciszone okna. Duże wygodne łóżko . Czysto. Smaczne śniadanie. Mikro kabina prysznicowa / 186cm wzrostu/. Bardzo miły i pomocny personel.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Intruz1800
Zrecenzowano: 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły, i kameralny hotel. Blisko ścisłego centrum starówki. Do filharmoni Bałtyckiej 5 minut drogi zpacerkiem.Bardzo smaczne śniadanie. Pokoje małe lecz bardzo czyste. Duży parking przy hotelu, zamykany na noc.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, macadam1972
Zrecenzowano: 27 stycznia 2019

Świetna lokalizacja, wszędzie bliziutko. Obiekt w jasnych kolorach ( kafle w holu, wykładziny na korytarzu) co przy styczniowej pogodzie nie było korzystne dla ich stanu .
Pokój duży, czysty, podobnie jak łazienka. Wykładzina do prania - liczne plamy.
Śniadanie ok. Nie można zapomnieć o obsłudze - miłe, uśmiechnięte dziewczyny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Była w pokoju na 4 piętrze - było ciepło i cicho.
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, kwietniowaAn