“Tragedia ”
Bar Mleczny Neptun — recenzja

Bar Mleczny Neptun
Nr 453 wśród 827 Restauracje (Gdańsk)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szczątkowa ilość dostępnych, człowiek stoi w kolejce i dostaje to co zostało (gdyby zasłoniki brakujące potrawy to pewno 80% konsumentów zjadłoby w innym miejscu) np naleśniki z pieczarkami, które są nałożone obok naleśnika, sos myśliwski to rozwodniony ketchup, zupa ogórkowa zimna z olbrzymią ilością ziemniaków, ser w naleśnikach jałowy bez cukru. Ogólnie tragedia omijać

Dziękujemy, Deszczowy

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęciła nas cena i tłum w środku jak i na zewnątrz. Jedzienie smaczne ale niestety chłodne. Porcje ok jak i cena w centrum. Za obiad dla 4osobowej rodziny zapłaciliśmy 72 zł. Wyszliśmy najedzeni. Bez większych zastrzeżeń prócz nieco chłodnych porcji.

Dziękujemy, kaskozdroj
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Asortyment składa się w niewielkim procencie tego co jest w menu. Pokryte pleśnią borówki. Jednym słowem masakra

Dziękujemy, Oceniamjedzenie
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas jedzenia posiłku znalazłem dwie muchy. Nie polecam. Jedzenie było niezbyt ciepłe. Posiłki podawane jednym chwytakiem

Dziękujemy, sztejk
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny są zachęcające, to co widzimy wyłożone na ladzie również. Spore kawałki ryb, surówki do wyboru. Wszystko jest super do momentu pierwszego kęsa. Jedzenie zostało podane zimne, a byłyśmy koło godziny 12. Surówka z czerwonej kapusty bardzo dobra, łosoś na tyle, na ile może smakować zimny, to również wart polecenia.
Drugi raz raczej tam nie wrócę.

Dziękujemy, _ucjak2019

Bar Mleczny Neptun — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Mleczny Neptun? Podziel się wrażeniami!