“Urokliwa kawiarnia”

Kawiarnia Filmowa W Starym Kadrze
Nr 8 wśród 25 Desery (Gdańsk)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Kawiarnia jest tymczasowo zamknięta. Zostanie ponownie otwarta 9 lutego. Przytulna kawiarnia w retro stylu, w której serwujemy pyszną kawę, domowe desery i śniadania. Każdego dnia o 17:00 i 20:00 wyświetlamy filmy. Wstęp jest darmowy. Obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam, kawiarnia ja ma bardzo fajny klimat i pyszne kawy i ciasta a także sympatyczna obsługę! ☺️

1  Dziękujemy, grzadka

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Idealna kawiarnia na spotkania z przyjaciółmi świetna obsługa muzyka w tle kawa obłędna, kawiarnia idealna dla fanów filmu i nie tylko...

Dziękujemy, Giulia F
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa i pyszne śniadania codziennie do 13:00. Miejsce ze świetnym klimatem, zarówno na kawę we dwoje jak i do spokojnej pracy przy komputerze. Mile widziane są tutaj zwierzęta, a gwiazdą jest Karmel - uroczy pies właścicieli, który wita każdego gościa licząc na kilka głasków.

Dziękujemy, venicjusz
Zrecenzowano 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce, chociaż niepozorne. Przyjemny i oryginalny wystrój. Miłe miejsce na spotkanie ze znajomymi,kawa jest bardzo dobra,fajny wybór, polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, AnikaS505
Zrecenzowano 27 marca 2019

Bardzo fajne miejsce z wnętrzem w starym stylu. Herbatka mega pyszna, ciasto również. Myślę, że jeszcze odwiedzę. No i obsługa na plus! :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Monika C

Kawiarnia Filmowa W Starym Kadrze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Filmowa W Starym Kadrze? Podziel się wrażeniami!