“b. lubie”
Manekin — recenzja

Manekin
Get food delivered
Nr 11 wśród 49 Kawa i herbata (Gdańsk)
Kuchnie: Zdrowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 stycznia 2021

Jedzenie bardzo dobre, widać to po kolejkach. Czas oczekiwania przez to jest czasem bardzo długi, natomiast ogólnie polecam.

Termin wizyty: październik 2020
Dziękujemy, MoniaBekier

Zrecenzowano 25 października 2020

Zamówiłem z dostawą 2 naleśniki na cieście kukurydzianym i dodatkowy płatny sos. (Siostra ma nietolerancje glutenu i nie powinna spożywać go w dużych ilościach).

Zamówienie przyjechało zimne, spóźnione 30 minut. Jakiegokolwiek sosu brak, ciasto naleśnikowe pszenne.

Po 4 próbach dodzwonienia się, udało mi się i pani przez telefon powiedziała, że już wysyłają mi właściwego naleśnika wraz z jakimś gratisem.

Upłynęła kolejna godzina. Podjąłem kolejną próbę dodzwonienia się i udało się po 40 minutach przy (o zgrozo!) 17 próbie...
Okazało się, że nikt już o mnie nie pamięta i że już mi nic nie wyślą.

Zdecydowanie nie polecam tej restauracji. Obsługa z pretensjami odbiera telefon, a głodny klient musi prosić się o jedzenie, za które zapłacił.

Dodam jeszcze, że to nie pierwszy raz, gdy się na tej restauracji zawiodłem, ale zdecydowanie ostatni.
Smutne, ale prawdziwe... :(

Termin wizyty: październik 2020
Dziękujemy, F8181BEadamj
Zrecenzowano 26 września 2020

Atmosfera super,obsługa 10/10,kelnerzy pomocni i otwarci dla klienta. Lecz zawiodłam się na naleśnikach,słabo doprawione.

Termin wizyty: wrzesień 2020
Dziękujemy, klaudiakW4832EK
Zrecenzowano 17 września 2020

Wypad z rodziną. 3. raz w Manekinie ale pierwszy raz tutaj. Nie zawiodłem sie.
Jedzonko pyszne, świetna lemoniada.
Lekka dezorganizacja przy wejsciu - obsługa nie nadążała zapraszać gości, mimo wolnych stolików i na zewnatrz robiła sie kolejka (a może to celowe działąnie).
Ostrzegam, przed łasuchowaniem i próbą zjedzenia drugiego naleśnika haha.
Było przepysznie - polecam.
Energiczny kelner Wojtek - pzdr. !

Termin wizyty: wrzesień 2020
1  Dziękujemy, Pawel L
Zrecenzowano 17 sierpnia 2020

Nasza pierwsza wizyta w tym miejscu. Spory wybór dań na bazie naleśników - na słono i na słodko. Jedliśmy naleśniki z czekoladą, zapiekane w sosie bolońskim i coś w stylu tortilli z mięsem. Dania ogromne i pyszne, w atrakcyjnej cenie. Bardzo miła obsługa i duża ilość dostępnych miejsc. Polecamy wszystkim :)

Termin wizyty: sierpień 2020
1  Dziękujemy, Joanna C

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!