“Manekin jak każdy inny ”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 11 wśród 44 Kawa i herbata (Gdańsk)
Kuchnie: Zdrowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znam już dwa poznańskie Manekiny, byłam więc bardzo ciekawa jak sprawa wygląda nad morzem. Pierwsze co rzuca się w oczy to wystrój - zdecydowanie nawiązujący do lokalnych akcentów, ciekawy. Obsługa na medal - zostaliśmy zaopiekowani bardzo szybko i wszystko szło niesamowicie sprawnie. Niestety, jedzenie rozczarowuje. Wszystko wydawało mi się bardzo słone, od rosołu przez naleśnika, po tagliatelle. Porcje duże i bardzo na studencką kieszeń, ale spożywane bez satysfakcji z posiłku. Jedzenie, pomijając sól, wydaje się być bez jakiegoś konkretnego smaku czy pomysłu. Zaspokaja głód i właściwie nic ponadto.

Dziękujemy, glodomorra

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po bardzo długim okresie przerwy spowodowanej kolejkami i brakiem wolnych stolików postanowiliśmy będąc w okolicy dać Manekinowi jeszcze jedna szansę. Dzień powszedni, godzina jeszcze przedobiadowa. Wchodzimy i jak zwykle piętro zamknięte, a na dole brak wolnych stolików. Chwilkę czekamy, po długo czekać? Na rachunek oczywiście też trzeba było uzbroić się w cierplosc. Ceny poszli w góre, porcje są mniejsze niż kiedyś. A konkurencja nie śpi. To już nie ten sam manekin co parę lat temu.

Dziękujemy, MniamMniamMniam
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Zamówiłam naleśnik na wynos, na którego miałam czekać do pół godziny. Dostałam jedzenie po godzinie, zimne. Najwidoczniej kelnerowi nie spieszylo się by je wydać. Nie zamierzam tu wracac.

Dziękujemy, 233 444 666
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zarówno zamówione naleśniki „na słono” jak i „na słodko” przepyszne.
Z chęcią zajrzałam drugi raz, wiec byłam świadoma tego ze zawsze tam są kolejki większe lub mniejsze. Naleśniki bardzo syte. Obsługa zależy. Widać ze niektóre osoby robią wszystko od niechcenia lub po prostu są zmęczone. Jedni zrozumieją, a niektórzy nie.
Do Aperolu spritz polecam podanie słomki gdyż bardzo niewygodnie pije się z takiej szklanki wypełnionej lodem..

Dziękujemy, lidiakam
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze naleśniki!
Ogromny wybór a bardzo dobre ceny!
Za każdym razem biorę coś innego - naleśniki słodkie lub słone, tagliatele, zupy czy desery A TO WSZYSTKO JEST PRZEPYSZNE!!!
Bardzo fajny klimat, miła obsługa, naleśniki zawsze przychodzą ciepłe i mimo dużych tłumów nie czeka się bardzo długo na posiłek i stolik.

Jedynym minusem jest tylko jeden manekin w Gdańsku, mam wielka nadzieje ze otworzy się ich więcej.

Polecam!

Dziękujemy, 01jk

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdańsk, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!