“Fajne schronisko ”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Nie udało się nam znaleźć cen dla tego obiektu zakwaterowania
Na stronach naszych partnerów nie ma cen dla tego obiektu zakwaterowania, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Gdańsk
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Szkolne Schronisko Mlodziezowe Walowa
Miejsce nr 97 wśród 215 kwater specjalnych w Gdańsku
Zrecenzowano 5 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Nocowałem tam raz. Świetna lokalizacja. Czysto. Niskie ceny. Parking. Budynek po remoncie w wewnątrz. Polecam. Rezerwować trzeba wcześniej niż na Kartuskiej czy Grunwaldzkiej. Ludzi tez więcej. Ale moim zdaniem lokaluzacja pierwsza klasa. Polecam.

Data pobytu: listopadzie 2015, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Mariusz K
Napisz recenzję
Zrecenzowano 5 lipca 2015

Gdy potrzebujemy taniutkiego hostelu na wyjazd ze znajomymi nie ma chyba w Gdańsku lepszego miejsca. Schronisko na Wałowej zlokalizowane jest bardzo blisko Dworca PKP oraz PKS i głównego węzła przesiadkowego w Gdańsku skąd można dostać się praktycznie wszędzie. Bliskość centrum pozwala na poznanie uroków nocnego Gdańska, a z obsługą Schroniska zawsze można się umówić na "trochę późniejszy" powrót. Polecam osobom, którym nie straszne lekko spartańskie warunki.

• Data pobytu: maju 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, CzlowiekSztos
Zrecenzowano 13 czerwca 2015

Bardzo ładne pokoje, z widokiem na starą stocznię, blisko od centrum. Łazienki i toalety na zewnątrz, ale czyste i zadbane. Śniadania smaczne.Bardzo miła obsługa. Warunki wymarzone dla szkolnych wycieczek. Może nie ma luksusów, ale za to ceny bardzo przystępne i dobra lokalizacja. Ja spędziłam tu z drużyną Odysei Umysłu dwie noce i na pewno wrócę z wycieczką klasową.

• Data pobytu: marcu 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, innanna2015
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Gdańsk)
w odległości 1.4 km
Willa Fahrenheita
Nr 30 z 98 w lokalizacji Gdańsk
Liczba recenzji: 22
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Szkolne Schronisko Mlodziezowe Walowa? Podziel się wrażeniami!

Szkolne Schronisko Mlodziezowe Walowa — dodatkowe informacje

Adres: ul. Walowa 21, Gdańsk 80-858, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Północna > Pomorskie > Gdańsk
Styl hotelu:
Miejsce nr 97 wśród 215 kwater specjalnych w Gdańsku
Liczba pokoi: 69

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?