Zrecenzowano: 26 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

To była nasza pierwsza wyjazdowa wigilia i święta z rodzicami postanowiliśmy spędzić w hotelu. Miejsce jest położone nad Motławą w grubych murach starego spichlerza. Na pierwszy rzut oka hotel robi dobre wrażenie. Dopiero po chwili zaczyna się zauważać kurz, odchodząca tapetę, brudne tapicerki na wszystkich meblach, kabina prysznicowa dosłownie spadła na kafelki podczas otwierania. Jednak ten stary, zdezelowany hotel ma doskonałą lokalizację z pięknym widokiem zza małych okienek. Pokoje są na tyle ciemne, że prawie nie widać tych różnych mankamentów :).
Jeśli chodzi o menu to widać duży zwrot w kierunku ciężkiej kuchni staropolskiej. Niektóre dania w karcie to niestety jakiś senny koszmar szefa kuchni. Pozycja o nazwie „Marchew” to nieudana próba zapatrzenia się w najlepszych szefów kuchni. W potrawie pojawia się surowy chleb tostowy przypominający rafę koralową. Nie tędy droga...
Kolacja wigilijna była bardzo, bardzo udana. Barszcz z jagodami, wspaniale przyrządzony karp, wszystko przepyszne i na bogato.
Śniadania to chyba jedne z najlepszych hotelowych bufetów. Ogromny wybór - dań ciepłych, zimnych i na słodko. Świetne pieczywo, świeżo upieczony chleb.
Podsumowując tylko menu a’la carte dosyć ciężkie, ale ogólnie brawa dla kucharza. Szczególnie za miłe niespodzianki - cukierki z tataraka i wędzoną sól.

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, Bergamotka85
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 550jasmina, dział marketingu i sprzedaży, Hotel KrólewskiOdpowiedź udzielona 30 grudnia 2019

Dziękujemy za zaufanie i wybranie oferty świątecznej w Hotelu Królewskim.
Hotel jest w trakcie modernizacji , przepraszamy Państwa za wszystkie niedogodności związane z pobytem.
Co do kuchni to sugestie przekażemy szefowi kuchni. Miło nam ,że kolacja smakowała i ten magiczny dzień w roku spędzili Państwo w wyjątkowej atmosferze.

Pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano: 2 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja wyjątkowa , po prostu przepiękna okolica. Sam budynek unikatowy w swoim rodzaju, w starym stylu z rewelacyjną staropolską restauracją....okolica odkąd byłem tu 5 lat temu zmieniła się nie do poznania ,jestem zachwycony pozdrawiam szefa kuchni i cała załogę

Termin pobytu: listopad 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kosma17
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 550jasmina, dz.marketingu i sprzedaży, Hotel KrólewskiOdpowiedź udzielona 16 stycznia 2020

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 21 października 2019

Lokalizacja super, śniadania przepyszne. Zaszło nawet małe nieporozumienie z pokojem miałem dostać z widokiem na Statek Sołdek a dostałem z innym widokiem. Po zgłoszeniu w recepcji zostałem przeproszony za zaistniałą sytuację i otrzymałem apartament z widokiem takim jak chciałem. Mało w Polsce znam hoteli gdzie tak dbają o klienta. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam apartament z widokiem na Statek Sołdek - super
Termin pobytu: październik 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mirosław Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 550jasmina, dz. marketingu i sprzedaży, Hotel KrólewskiOdpowiedź udzielona 16 stycznia 2020

Dziękujemy za skorzystanie z noclegu w naszym hotelu. Zapraszamy ponownie.
Pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Okres wakacji to czas kiedy ceny w 3city osiągają poziom absurdu a tu udało się spać i zjeść śniadanie poniżej 300zł. Do tego śniadanie przy Motławie z widokiem na Sołdka. Lokalizacja na 5. No i tyle. Niestety w pokoju nie ma klimatyzacji, łóżka są mega miękkie. Jeśli przyjedziecie później, samochód postawicie dość daleko. Za to obsługa sympatyczna, samo śniadanie ok.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, maciejpieniazek72
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Hotel w pięknym budynku po starym spichlerzu. Pokoje czyste, aczkolwiek nie było klimatyzacji a akurat był to 30 stopniowy upał. Łóżko wygodne. Super lokalizacja, z dala od hałasu. Parking trochę mały ale było dla nas miejsce.

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach na 1 piętrze nie ma klimatyzacji. Do pokoi na 1 piętrze dociera się tylko windą. Polecam wziąć pokój z widokiem na rzekę.
Dziękujemy, bart_omiejt759