Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 3 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja wyjątkowa , po prostu przepiękna okolica. Sam budynek unikatowy w swoim rodzaju, w starym stylu z rewelacyjną staropolską restauracją....okolica odkąd byłem tu 5 lat temu zmieniła się nie do poznania ,jestem zachwycony pozdrawiam szefa kuchni i cała załogę

Termin pobytu: listopad 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kosma17
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 550jasmina, dz.marketingu i sprzedaży, Hotel KrólewskiOdpowiedź udzielona 16 stycznia 2020

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
Pozdrawiamy
Hotel Królewski

Zrecenzowano: 21 października 2019

Lokalizacja super, śniadania przepyszne. Zaszło nawet małe nieporozumienie z pokojem miałem dostać z widokiem na Statek Sołdek a dostałem z innym widokiem. Po zgłoszeniu w recepcji zostałem przeproszony za zaistniałą sytuację i otrzymałem apartament z widokiem takim jak chciałem. Mało w Polsce znam hoteli gdzie tak dbają o klienta. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam apartament z widokiem na Statek Sołdek - super
Termin pobytu: październik 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mirosław Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 550jasmina, dz. marketingu i sprzedaży, Hotel KrólewskiOdpowiedź udzielona 16 stycznia 2020

Dziękujemy za skorzystanie z noclegu w naszym hotelu. Zapraszamy ponownie.
Pozdrawiamy.
Hotel Królewski

Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Okres wakacji to czas kiedy ceny w 3city osiągają poziom absurdu a tu udało się spać i zjeść śniadanie poniżej 300zł. Do tego śniadanie przy Motławie z widokiem na Sołdka. Lokalizacja na 5. No i tyle. Niestety w pokoju nie ma klimatyzacji, łóżka są mega miękkie. Jeśli przyjedziecie później, samochód postawicie dość daleko. Za to obsługa sympatyczna, samo śniadanie ok.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, maciejpieniazek72
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Hotel w pięknym budynku po starym spichlerzu. Pokoje czyste, aczkolwiek nie było klimatyzacji a akurat był to 30 stopniowy upał. Łóżko wygodne. Super lokalizacja, z dala od hałasu. Parking trochę mały ale było dla nas miejsce.

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach na 1 piętrze nie ma klimatyzacji. Do pokoi na 1 piętrze dociera się tylko windą. Polecam wziąć pokój z widokiem na rzekę.
Dziękujemy, bart_omiejt759
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Dokonałem rezerwacji hotelu przez system rezerwacyjny hotelu, otrzymałem potwierdzenie rezerwacji. Kiedy zadzwoniłem do hotelu po kilku dniach od dokonania rezerwacji Pan z recepcji poinformował mnie, że mimo rezerwacji nie ma dla mnie pokoju?????????????? Żadnych przeprosin, żadnej chęci rozwiązania problemu, totalna żenada.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa