Całe szczęście, że się zachował.

Koniecznie trzeba sobie zrobić zdjęcie z tym żurawiem! Najładniejszy widok jest z mostu, im bliżej... Przeczytaj więcej

melceser
Opolskie, Polska
Ikona Gdańska

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019
72andrzejr
Kielce, Polska

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdziekolwiek zobaczysz zdjęcie z tym XV wiecznym Żurawiem na tle kamienic to od raz myślisz o Gdańsku. Tym bardziej będąc tam trzeba nad Motławą zobaczyć tę budowlę, dzięki której rozwijało się miasto. Zwiedzić ją można również wewnątrz. Polecam

1  Dziękujemy, 72andrzejr
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Widzisz żuraw myślisz Gdańsk. Budynek jednoznacznie kojarzony z tym miastem jak pomnik Neptuna. Polecam, wspaniały z daleka i z bliska. Trzeba to w Gdańsku zobaczyć koniecznie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Jak dla Mnie po za Długim Targiem drugi najpiękniejszy obiekt w Gdańsku .serdecznie polecam zwiedzić go również w środku.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, alawloczykij
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Jeden z ikonicznych punktów Gdańska, który rozpoznaje chyba każdy. Warto się przy nim zatrzymać spacerując pobrzeżem i zajrzeć do wnętrza. Zdecydowanie robi wrażenie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, domekzkart
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce charakterystyczne na mapie historycznego Gdańska. Warto poświęcić chwilę i nie tylko przejść obok.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, przemys_awt2016