Gdansk History Museum (Muzeum Historyczne Gdanska)
Perełka miasta ...

Zrecenzowano: 20 marca 2019
kbeata2017
Świecie, Polska
Warto zwiedzić

Wnętrza ratusza - głównie dla fanów baroku, ale mimo wszystko polecam wszystkim chociaż aby... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 listopada 2017
adamja2015
Bydgoszcz, Polska

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum naprawdę porządnie dopracowane. Trzeba zarezerwować sporo czasu żeby wszystko przejść. Polecam.

Dziękujemy, rysiumagik
Zrecenzowano: 20 marca 2019

Gdańsk odwiedzam bardzo często ale przyznam się ,że do muzeum Gdańska trafiłam pierwszy raz w ostatni weekend. Świetna lokalizacja muzeum - prowadząca prosto z głównego deptaka- Długiego Targu niedaleko Neptuna. Wstęp do muzeum jest niedrogi a miejsce ma do zaoferowania wiele pięknych wnętrz ,które przenoszą nas w różne ramy czasowe .Na mnie ogromne wrażenie zrobił cudowny sufit w jednej z sal. Trochę żałuję ,że tak późno odkryłam to miejsce. Polecam wizytę .

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, kbeata2017
Zrecenzowano: 8 grudnia 2018

świetna lokalizacja - prosto z głównego deptaka Długiego Targu - jednak brak wprowadzenia od początków osadnictwa. historia zaczyna się wraz z WMG. po prostu mało, za mało o historii innej niż XX wieck.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, rszmuc
Zrecenzowano: 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W muzeum została przedstawiona historia Gdańska. Dla turystów to cenna lekcja. Do tego piękny widok z wieży na panoramę miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Ciekawanowego
Zrecenzowano: 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacja obiekt wart uwagi i miejsce ukazujące historię. Dobre na lekcje historii. Polecam nauczycielom

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Mariusz R