Zapisz
Fantastycznie

Piękne, cudowne miasto. Fantastyczne miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Mnóstwo fajnych... Przeczytaj więcej

magdalenakY1913EF
Pieknie

Kwintesencja Gdańska- warto, bo stare miasto zachwyca swym urokiem. Sporo punktów gastronomicznych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 października 2020
kate777999
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 851)

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiamy wracać w te miejsce. Mnóstwo pysznych restauracji i fajna atmosfera
O każdej porze dnia i nocy można spokojnie podziwiać widoki starego miasta.

2  Dziękujemy, PabloFee
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Myślałam ze nigdy nie pokocham żadnego miasta tak bardzo jak Wrocław... ale Stare miasto w Gdańsku jest warte tej „zdrady” . Piękne kamienice, uliczki i ten klimat... Magiczne miejsce!

2  Dziękujemy, 458asias
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gdańsk jest przepięknym miastem polecam wszystkim!!!! Stare miasto trzeba obowiązkowo zobaczyć. Byliśmy koncem sierpnia, nie było jakiś tłumów.

1  Dziękujemy, bellaarcoballeno
Zrecenzowano: 4 września 2019

W mojej ocenie gdańska starówka jest najładniejszą w Polsce. Warto odwiedzić Gdańsk poza sezonem, by nie przebijać się przez tłumy turystów w okresie wakacyjnym.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 3 września 2019

Punkt obowiązkowy. Malownicze miejsce w sercu Gdańska. Wzdłuż i wszerz wiele restauracji, kawiarenek, stoisk z pamiątkami. Można też spotkać malarzy, którzy na płótno próbują przelać piękno tego miejsca.

2  Dziękujemy, MAGDALENA S