piękna starówka

Piękna starówka w centrum miasta. Idealna na spacer z rodziną. Warto zjeść tu obiad i wybrać się do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
rakkkk123
Piekne i zadbane miejsce

Zawsze wracam tutaj podczas moich podrozy biznesowych. Wspanialy miedzynarodowy klimat. Niestety sa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
DorotaFokSo
Szczecin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 516)

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Myślałam ze nigdy nie pokocham żadnego miasta tak bardzo jak Wrocław... ale Stare miasto w Gdańsku jest warte tej „zdrady” . Piękne kamienice, uliczki i ten klimat... Magiczne miejsce!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
2  Dziękujemy, 458asias
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gdańsk jest przepięknym miastem polecam wszystkim!!!! Stare miasto trzeba obowiązkowo zobaczyć. Byliśmy koncem sierpnia, nie było jakiś tłumów.

1  Dziękujemy, bellaarcoballeno
Zrecenzowano: 4 września 2019

W mojej ocenie gdańska starówka jest najładniejszą w Polsce. Warto odwiedzić Gdańsk poza sezonem, by nie przebijać się przez tłumy turystów w okresie wakacyjnym.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 3 września 2019

Punkt obowiązkowy. Malownicze miejsce w sercu Gdańska. Wzdłuż i wszerz wiele restauracji, kawiarenek, stoisk z pamiątkami. Można też spotkać malarzy, którzy na płótno próbują przelać piękno tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
2  Dziękujemy, MAGDALENA S
Zrecenzowano: 1 września 2019

To tu przyjeżdżają tłumy turystów z całego świata. Piękna stare miasto, piękna architektura. Miejsce idealne na spacery, chociaż w sezonie zawsze tłoczno. Dużo knajpek, ogródków

1  Dziękujemy, Magdalena W