Gdańsk
piękna starówka

Piękna starówka w centrum miasta. Idealna na spacer z rodziną. Warto zjeść tu obiad i wybrać się do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
rakkkk123
Piekne i zadbane miejsce

Zawsze wracam tutaj podczas moich podrozy biznesowych. Wspanialy miedzynarodowy klimat. Niestety sa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
DorotaFokSo
Szczecin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 524)

Zrecenzowano: 4 września 2019

W mojej ocenie gdańska starówka jest najładniejszą w Polsce. Warto odwiedzić Gdańsk poza sezonem, by nie przebijać się przez tłumy turystów w okresie wakacyjnym.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 3 września 2019

Punkt obowiązkowy. Malownicze miejsce w sercu Gdańska. Wzdłuż i wszerz wiele restauracji, kawiarenek, stoisk z pamiątkami. Można też spotkać malarzy, którzy na płótno próbują przelać piękno tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
2  Dziękujemy, MAGDALENA S
Zrecenzowano: 1 września 2019

To tu przyjeżdżają tłumy turystów z całego świata. Piękna stare miasto, piękna architektura. Miejsce idealne na spacery, chociaż w sezonie zawsze tłoczno. Dużo knajpek, ogródków

1  Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Po latach wróciłem do Gdańska, nie pamiętałem prawie nic i bardzo dobrze bo to pozwoliło mi zobaczyć to piękne miasto niemal po raz pierwszy. Spacer po Starym Mieście jest wypoczynkiem dla ciała i ukojeniem dla ducha. Można pozbyć się nadmiaru gotówki bardzo szybko bo jest wiele atrakcji ale to wcale nie musi być konieczne do chłonięcia atmosfery Gdańska. Polecam każdemu, wrócę.

1  Dziękujemy, Irek S
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stare Miasto w Gdańsku to zawsze punkt, który należy odwiedzić. Niezliczona ilość restauracji, magiczna architektura i klimat to definicja tego miejsca.
W pobliżu dość sporo miejsc parkingowych.
Warto.

1  Dziękujemy, Schilack605