piękna starówka

Piękna starówka w centrum miasta. Idealna na spacer z rodziną. Warto zjeść tu obiad i wybrać się do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
rakkkk123
Piekne i zadbane miejsce

Zawsze wracam tutaj podczas moich podrozy biznesowych. Wspanialy miedzynarodowy klimat. Niestety sa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
DorotaFokSo
Szczecin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 516)

Zrecenzowano: 1 września 2019

To tu przyjeżdżają tłumy turystów z całego świata. Piękna stare miasto, piękna architektura. Miejsce idealne na spacery, chociaż w sezonie zawsze tłoczno. Dużo knajpek, ogródków

1  Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Po latach wróciłem do Gdańska, nie pamiętałem prawie nic i bardzo dobrze bo to pozwoliło mi zobaczyć to piękne miasto niemal po raz pierwszy. Spacer po Starym Mieście jest wypoczynkiem dla ciała i ukojeniem dla ducha. Można pozbyć się nadmiaru gotówki bardzo szybko bo jest wiele atrakcji ale to wcale nie musi być konieczne do chłonięcia atmosfery Gdańska. Polecam każdemu, wrócę.

1  Dziękujemy, Irek S
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stare Miasto w Gdańsku to zawsze punkt, który należy odwiedzić. Niezliczona ilość restauracji, magiczna architektura i klimat to definicja tego miejsca.
W pobliżu dość sporo miejsc parkingowych.
Warto.

1  Dziękujemy, Schilack605
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uważam że Stare Miasto Gdańsku jest drugie w Polsce a może i pierwsze najładniejszy miejsce stworzone przez człowieka w tym kraju. Jest to obowiązkowy punkt programu jeśli przyjeżdżasz do Polski. Wielokrotnie tutaj Byłem jestem cały czas zachwycony A jedyne Starówki które mogą się mierzyć z Gdańskiem Toruń Wrocław Kraków

1  Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce piękne, klimatyczne, ma swój urok. Świetny pomysł na spacer, kawkę, piwo czy jedzenie. Duża ilość knajpek. Piękna architektura

1  Dziękujemy, 224aniap