Zapisz
Cudowne

Wspaniałe miejsce, każdy turysta będący Gd musi tutaj zajrzeć, nawet podczas pandemii. Urokliwe... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Marcin_P37
Łódź, Polska
Fantastycznie

Piękne, cudowne miasto. Fantastyczne miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Mnóstwo fajnych... Przeczytaj więcej

magdalenakY1913EF
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 851)

Zrecenzowano: 1 września 2019

To tu przyjeżdżają tłumy turystów z całego świata. Piękna stare miasto, piękna architektura. Miejsce idealne na spacery, chociaż w sezonie zawsze tłoczno. Dużo knajpek, ogródków

2  Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Po latach wróciłem do Gdańska, nie pamiętałem prawie nic i bardzo dobrze bo to pozwoliło mi zobaczyć to piękne miasto niemal po raz pierwszy. Spacer po Starym Mieście jest wypoczynkiem dla ciała i ukojeniem dla ducha. Można pozbyć się nadmiaru gotówki bardzo szybko bo jest wiele atrakcji ale to wcale nie musi być konieczne do chłonięcia atmosfery Gdańska. Polecam każdemu, wrócę.

3  Dziękujemy, Irek S
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stare Miasto w Gdańsku to zawsze punkt, który należy odwiedzić. Niezliczona ilość restauracji, magiczna architektura i klimat to definicja tego miejsca.
W pobliżu dość sporo miejsc parkingowych.
Warto.

1  Dziękujemy, Schilack605
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uważam że Stare Miasto Gdańsku jest drugie w Polsce a może i pierwsze najładniejszy miejsce stworzone przez człowieka w tym kraju. Jest to obowiązkowy punkt programu jeśli przyjeżdżasz do Polski. Wielokrotnie tutaj Byłem jestem cały czas zachwycony A jedyne Starówki które mogą się mierzyć z Gdańskiem Toruń Wrocław Kraków

1  Dziękujemy, VisitorKiezix
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce piękne, klimatyczne, ma swój urok. Świetny pomysł na spacer, kawkę, piwo czy jedzenie. Duża ilość knajpek. Piękna architektura

1  Dziękujemy, 224aniap