Gdańsk
Zrecenzowano: 4 września 2019

lokalizacja (spokój, cisza) - bomba
darmowy parking
minus -brak klimy w pokoju, nie wszystkie atrakcje w SPA działały:(
obsługa na świetnym poziomie,
jedzenie w restauracji - pierwsza klasa, nadrabiało niedociągnięcia związane z hotelem

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, PHdolny
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Jedno z gorszych doświadczeń hotelowych, jakie miałam. Pewnie gdyby nie gwiazdki i cena to wiele by uszło. Chociaż nie wiem. Pokój nie sprzątnięty dokładnie, stare, zniszczone meble, niektóre popsute. Grzyb w łazience. Podarte ręczniki. Śniadanie - pół godziny przed końcem niwiele już jest. Strefa basenowo saunowa: okropna, brudna, dużo uszkodzonych fragmentów. Ach, mogłabym pisać i pisać. Pewnie w Gdańsku są inne miejsca, w których warto się zatrzymać. Dwór raczej omijajcie

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, agataszkoda
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt 1 doba, służbowo z zespołem handlowym. Nie mieliśmy okazji korzystać z udogodnień hotelu typu spa czy basen. Ale korzystaliśmy w restauracji - mega pyszne zupy! Rewelacyjne śniadania. Super obsługa. Lokalizacja z dala od centrum ale blisko. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam aby sprawdzić resztę tematów poza tylko pokojami :-) Pokój duży, zależy jaki się dostanie. Pozostali mieli nieco mniejsze ale bardzo ładne. Polecam!

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel posiada bardzo różne opinie i ciężko było się zdecydować. Jestem fanem raczej hotelu w nowoczesnym stylu natomiast bardzo chciałem z żona odpocząć od pracy. Podczas pobytu chwilami miałem wrażenie ze jesteśmy sami w hotelu co uważam za duży plus i udało nam się w 100% odpocząć. Brak biegających dzieci po hotelu i na śniadaniu, spokój w strefie SPA i słoneczna plaża - fajny pomysł. Może to dla tego ze byliśmy w ostatni tydzień przed wakacjami a może ten hotel tak już ma. Bynajmniej spokój, cisza, ładne otoczenie, relaks. Nie mogę zapomnieć o pysznej bezie z lodami oraz o wyśmienitych drinkach w naprawdę przystępnych cenach w hotelowej restauracji.
To potwierdzam, hotel wymaga odświeżenia i to od zaraz. Wykładziny dywanowe w pokojach i na korytarzu to nie jest najlepszy wybór ponieważ są już mocno poplamione i pachną środkami chemicznymi. Pamiętają pewnie jeszcze reprezentacje Niemców z Euro 2012. Hotel ma swój styl ale nie jest to styl nowoczesny z czym trzeba się pogodzić chcąc tam jechać, w innym razie pobyt będzie nieudany. Ogólnie na dwie, trzy noce polecam. Na dłuższy pobyt proponuje jeszcze to przemyśleć.
Warto tez dodać kilka zdjęć z Euro 2012 i opisać kto i w których pokojach nocował. Dla miłośników piłki nożnej będzie to nie lada gratka.

Dziękujemy, grzegl2018
Zrecenzowano: 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mój tygodniowy pobyt w hotelu Dwór Oliwski. Totalna porażka. Zacznę od pokoju, brud wszędzie, podłoga panele w kolorze czarnym meble w stylu prowansalskim niedomyte.Materace wygodne , pościel czysta, jedyna poduszka wypchana czymś sztucznym bardzo niewygodna. Dobrze że mieliśmy swoje Jaśki. Łazienka , sedes i umywalka b. stare po umyciu ich na drugi dzień znów zachodzą brudem. Wejście do wanny bardzo newygodne , pierwszego dnia wychodząc z wanny uderzyłam się w nogę, wielki wylew utrzymywał się się przez 3 tygodnie i jeszcze nie znikł całkowicie.Wanna ma bardz szeroki rant utrudniający wydostanie się z niej.Personel sprzątający bardzo młody niezbyt kompetentny choć bardzo miły nic poza tym. Wykładzina na korytarzu w wielkie plamy.
Śniadanie w drugim budynku na piętrze, kuchnia i restauracja na parterze. Dla osó z zewnątrz kosztuje 80 zł. Śniadanie jak w podrzędnym hotelu. Jajecznica pływająca w wodzie , fasola w sosie pomidorowym, codzień to samo. Wędlina codzień tasaka sama bardzo niskiej jakości salceson , szynka konserwowa zaznaczam , że jest to hotel 5-cio gwiazdkowymi po prostu dziadostwo. Hotel bardzo wyeksploatowany. Przystawki wyjęte prosto ze słoika. Tak samo dżemy . Chleb z marketu udaje swojski. Kawa dobra z ekspresu ale teraz wszędzie standard. Ciasta dobre chyba pieczone na miejscu. Obsługa na recepcji młoda bardzo sypatyczna. Tylko tyle. Otoczenie hotelu bardzo ładne.Zdjęcia pokojów na stronie hotelu są nieprawdziwe. Więcej tam nie wrócę czego innego oczekuję od hotelu pięciogwiazdkowego. Hotele trzygwiazdkowe często są na wyższym poziomie. Po to wybrałam hotel 5gwiazdkowy żeby warunki temu odpowiadały.
Nie polecam.

Termin pobytu: maj 2019