Gdańsk
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna obsługa - bardzo miła i chętna do pomocy.
Lokalizacja hotelu - super.
Parking - wystarczająco duży.
Pokoje czyste i przytulne.
Śniadania - fajny wybór.
Klimat całego hotelu bardzo przyjemny.
Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Schilack605
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz G, Guest Relations Manager, Mercure Gdańsk PosejdonOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Drodzy Goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego cieszymy się, że Państwa pobyt był tak udany. Mamy nadzieję spotkać się z Państwem ponownie.

Pozdrawiamy,
Załoga Mercure Gdańsk Posejdon

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu bardzo udany, pokoje czyste, ładne,lokalizacja bardzo dobra. Świetne śniadania, przepyszne obiady i znakomita obsługa kelnerska. Genialny personel na każdym szczeblu zawsze uśmiechnięty, przemiły, pomocny a profesjonalizm i życzliwość p.Marii z działu rezerwacji na 6. Wzór hotelarstwa w 100%. Brawo i uznanie od gości z Litwy, Czech i Polski.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Monika B

Szanowna Pani Moniko,

W imieniu swoim oraz całego zespołu Mercure Gdańsk Posejdon chciałbym serdecznie podziękować za wizytę oraz chęć podzielenia się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że nasi Goście miło wspominają swój pobyt w hotelu.

Dziękujemy za liczne wyróżnienia i mamy nadzieje gościć Panią wraz z międzynarodowym towarzystwem ponownie :)

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Wiele podróżuje i spędzam kilkanaście nocy w miesiącu w przeróżnych hotelach w Europie, ale po raz pierwszy zaobserwowałam tak wysoką jakość obsługi .
Pracownicy tego hotelu są niesamowicie uprzejmi i dokładają wszelkich starań aby zadowolić swoich klientów .
Wielkie brawa i gratulacje dla całej ekipy!
Hotel położony blisko morza w spokojnej miejscowości .
Śniadania są smaczne ale sala jest za mała i bufet źle zorganizowany. Podczas wysokiego sezonu gdy hotel jest wypełniony cieżko znaleźć wolny stolik .
Brak klimatyzacji w pokojach .
Ogólnie bardzo dobry hotel rodzinny z przesympatyczną obsługą !
Polecamy gorąco !

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, smokbarcarena

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za wizytę oraz obszerną wiadomość, z której dowiedzieliśmy się o wrażeniach z pobytu w naszym hotelu.

Niezmiernie cieszą nas pochwały dla załogi.

Za wszystkie miłe słowa oraz konstruktywne uwagi jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Mamy nadzieje na kolejne spotkanie w przyszłości.

Serdecznie zapraszamy.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybierając hotel na sierpniowy urlop kierowaliśmy się głównie lokalizacją i ta nas nie zawiodła ! Hotel jest bardzo blisko plaży , wystarczy przejść przez ulice. Przy plaży są rewelacyjne ścieżki rowerowe , którymi można dojechać do Sopotu. Sam hotel czysty , dostaliśmy pokój z wyremontowaną , nowoczesną łazienką . Wygodne łóżka , balkony z fajnym widokiem. Śniadania smaczne , spory wybór . Ogromny plus za dbanie o ekologię - w restauracji silikonowe podstawki ( były tylko w jednej części , ale zawsze to coś ), papierowe słomki i itp. Basen mały , bez wodnych atrakcji ale wiedzieliśmy o tym i w ogóle nam to nie przeszkadzało , dzieci zadowolone. Hotel pełen gości a jednak nie było głośno. W nocy również cisza , co dla nas było dużym plusem. Obsługa miła , ale sprzątanie mogłoby być dokładniejsze ( dostaliśmy za mało wody , nie dołożono kawy i herbaty). Trafiliśmy na upalne dni i brak klimy dał się odczuć. Poza tym bez zastrzeżeń.

Dziękujemy, Sonkal1

Szanowny Gościu,

dziękujemy za podzielenie się z nami opinią z pobytu w naszym hotelu.

Dziękujemy również za uwagę, na które sprawy powinniśmy zwrócić naszą uwagę w celu ich poprawy.

Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Byłem w sierpniu, a w pokoju było mega zimno, w dzien jakoś dało radę, ale w nocy dramat. W pokoju nie było klimatyzacji, żeby dogrzać, ogrzewanie nie działało, ogólnie hotel taka typowa sieciówka, ale ta temperatura bardzo negatywnie wplynela na moj nocleg, dobrze ze tylko jedna noc.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, Karol J

Szanowny Panie,

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w naszym hotelu. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań; proszę zatem przyjąć z tego powodu nasze przeprosiny.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu gościowi usługi najwyższej jakości, dlatego też przedstawione przez Pana opinie są dla nas niezwykle ważne. Pana komentarz odnośnie niesprawnego ogrzewania został przekazany do naszego działu technicznego.

Jesteśmy wdzięczni, że podzielił się Pan z nami swoimi doświadczeniami i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy jednak mieli szansę zaprezentowania usług wysokiej jakości.

Z serdecznymi pozdrowieniami,