Piękny odnowiony pokój i łazienka czysto miło i przyjemnie wspaniała załoga zarówno w recepcji gastronomii jak i na pokojach smaczne śniadania i posiłki w restauracji blisko do plaży z przyjemnością wrócę

Dziękujemy, JOLKAREM
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelGdanskMarina, Guest Relations Manager, Novotel Gdansk MarinaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,

Ogromnie dziękujemy za tyle pozytywnych słów!
Bardzo się cieszymy, że wypoczynek był tak udany i mamy nadzieję, że będą Państwo do nas wracać jak najczęściej!

Mimo, iż zapłaciłam za wczesne zameldowanie od godz.8.00 to kiedy przyjechałam ok 12.00 dowiedziałam się, że pokój jest nie gotowy. Dostałam więc inny pokój niezgodny z zamówieniem . Do tego chyba zapchany był w nim odpływ pod prysznicem gdyż woda nie nadazajac splywac wylewala się na całą łazienkę. Jestem zawiedziona.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Krystyna Z

• Typ podróży: Podróż służbowa
Zrecenzowano: 10 września 2019

Kolejny raz z rodziną odwiedzam ten hotel. W sieci hoteli Merkury oraz Novotel bywam bardzo często. Mam cały przekrój tej marki w miejscach takich jak Warszawa , Częstochowa , Gdańsk , Gdynia , Kraków itd.
Novotel Gdańsk Marina zasługuje na duży plus jeżeli chodzi o poprawę jakości pokoi są po remoncie co widać i czuć :) porządek w pokojach oraz na śniadaniu w tym także poziom tych śniadań oraz sprawna obsługa jest ok .Obsługa Polska co teraz Rzadkość ale jak przekonaliśmy się to nie wcale nie atut i zupełnie nie powód do dumy .
W hotelu fajny basen, z którego stale korzystamy przy pobytach. Wszystko wydawało by się super no ale ...Przybywamy …. Oczekiwani nie byliśmy chociaż dzwoniono do nas dwa razy, dwie różne osoby pomimo, że wyczerpująco odpowiedziałam od razu na mail odnośnie parkingu , godziny przyjazdu prosząc w miarę wcześniej o pokój .NIKT TEGO MAILA NIE CZYTAŁ no ale wszystko przebiła ... PANI KATARZYNA w recepcji prezentująca poziom mentalny jak i wizualny motelu przydrożnego oznajmiła, że skoro z uwagi na kartę SILVER chcemy skorzystać z późniejszego wymeldowania to zameldowania wcześniej nie dostaniemy ani o minutę i dopilnowała tego osobiście .Od 10.15 do 15.00 czekaliśmy na pokój z małym dzieckiem. Koszmar obsługa !!! Jakiś horror nawet bardzo miły pan BARTEK z recepcji mając dosyć ewidentnie tej pani obok siebie za recepcją polecił t napisać i zgłosić bo oczy przecierał ze zdumienia . Przy nas TA PANI zrobiła karczemną awanturę gościowi, któremu w pralni zaginęła koszula i grzecznie prosił o poszukanie, a usłyszał wyrzuty na poziomie "po co on w ogóle ją brał ze sobą skoro tak ją lubił i w niej spał pow ogóle oddawał w hotelu do prania .."
Do tego jeszcze ...Mamy DRINK powitalny jak wszędzie korzystamy i zamawiamy Aperol sprite.To w ogóle bardzo miłe ale do momentu… gdy pierwszy raz od barmanki podobnych lotów jak recepcja usłyszeliśmy że nie dostaniemy bo trzeba tu połączyć Proseco z Aperolem, a to się nie należy !! ŻENADA nie obsługa klienta!!!Ogólnie marnie .Nawet kucharz przy śniadaniu wypytywał gości o stopień zadowolenia no troskliwie ale żeby wszyscy wiedzieli, że nad poziomem trzeba pracować wspólnie. Korzystaliśmy z obiadu w hotelu był ok .
Kiedyś gdy przyjeżdżaliśmy nie było takich odnowionych pokoi jednak to nie tylko to pracuje na markę czynnik ludzki tu leży. Poziom obsługi , pierwszy kontakt z gościem , przywianie coś strasznego w porównaniu do innych miejsc.

Dziękujemy, joanna_tucholska
Zrecenzowano: 9 września 2019

Jak zwykle bez zarzutu. Czysto, dobre śniadania, doskonała lokalizacja. Do tego pogoda dopisała. Szkoda tylko, że nie udało się z późnym wymeldowaniem, ale to w sumie drobiazg. Na pewno jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, PiotrPZ