Gdańsk
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

To nasza kolejna rodzinna wizyta w Novotel Gdańsk Marina i jak zawsze bardzo udana.
Świetna lokalizacja, idealne miejsce na plażowanie i spacer do Sopotu lub Brzeźna.
Świetna obsługa, pyszne śniadanie.

Dziękujemy, marcinniedz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelGdanskMarina, Guest Relations Manager, Novotel Gdansk MarinaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowny Panie Marcinie,

Uprzejmie dziękujemy za tak pozytywny komentarza i czekamy na Państwa kolejny przyjazd!

Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Nieklimatyzowany pokój od południowo - wschodniej strony za 620 zł za dobę. Strasznie gorąco. Na stronie inf., że niektóre pokoje klimatyzowane. Źle wygłuszone pokoje. Słychać ulicę, mimo 5 piętra, i sąsiadów. W restauracji śniadaniowej trudno o stolik. Hałas, zamieszanie. Duży wybór produktów na śniadanie, ale o przeciętnej jakości. Niesmaczna kawa. Obsługa recepcji wręcz bezczelna. Na zwrócenie uwagi, że za taką cenę pokoju można wymagać klimatyzacji, recepcjonista odparł, że są tańsze hotele. Byłam już wcześniej w tym hotelu i jakość pobytu wyraźnie się pogorszyła. I pewnie nie napisałbym tej negatywnej recenzji, gdyby recepcjonista był uprzejmy. Jedyny plus za położenie.

Dziękujemy, JaniLena

Szanowna Pani Leno,
W ramach Novotel, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu gościowi usługi najwyższej jakości, dlatego też przedstawione przez Panią opinie są dla nas niezwykle ważne. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań; proszę zatem przyjąć z tego powodu nasze najszczersze przeprosiny. Serdecznie zachęcamy, przy okazji kolejnego pobytu, do wyboru pokoju po modernizacji z klimatyzacją. Już niebawem, wszystkie pokoje będą się prezentować w nowym obliczu. Bardzo nam przykro, że tak odebrała Pani odpowiedź naszego pracownika. Serdecznie przepraszamy, zapewniam, że podjęliśmy odpowiednie kroki, aby taka sytuacja się nie powtórzyła.
Mamy nadzieję, że będziemy mieli jednak szansę wkrótce zaprezentować usługi najwyższej jakości.

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Super lokalizacja i pyszne śniadania.
Basen siłownia restauracja. Jest wszystko co trzeba.Przede wszystkim personel, ten sam od lat zaangażowany i pomocny.
Pokoje odnowione wygladaja pieknie.ale stare tez ok

Dziękujemy, arwekon
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelGdanskMarina, Guest Relations Manager, Novotel Gdansk MarinaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,

Uprzejmie dziękujemy za opinię i podzielenie się wrażeniami po pobycie w Novotel Gdańsk Marina!

Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie!

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Tegoroczny pobyt w Novotelu Gdańsk Marina wyglądał odmiennie od ubiegłorocznego. Pomimo, że w ub. prawie wszystko w hotelu trąciło myszką a jakość wyposażenia pokoi daleki był od standardów marki Novotel jakość obsługi był bardzo dobry, co kompensowało wspomniane wcześniej mankamenty. Wiedząc, ze hotel przechodzi remont zawitałem w tym roku w hotelu ponownie. Niestety poza odnowieniem części pokoi żadnych zmian w częściach wspólnych nie ma. Pokoje superior są tylko z nazwy (pewnie dlatego że odnowione) do novotelowego standardu superior im daleko. Co więcej w szczycie sezony prowadzone są w hotelu zewnętrzne prace remontowe a hotel posiadając kompletne obłożenie dodatkowo wynajmuje teren hotelowy na głośne imprezy zewnętrzne trwające do ciszy nocnej. Wspomnę jeszcze o stosunku do klienta, w tym do członka LCA. Przez cały okres pobytu, pomimo zgłaszania uwag, ani razu nie było do mnie kontaktu z informacją zwrotną. Odniosłem wrażenie, iż dla obsługi hotelu goście są dodatkiem (banalna sprawa – parking przy hotelu jest dedykowany dla pracowników a dla gości przeznaczony jest parking dalej oddalony z fatalnym zorganizowanym wyjazdem).
Członek klubu, poza otrzymanie jako prezent niespodziankę butelki piwa, nie może na nic więcej oczekiwać i ma prawo czuć się w tym hotelu sieci Accor jako intruz.

1  Dziękujemy, bartlomiej279
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Wyjazd z rodziną, pokój fajny, czysto, jedyna uwaga do umywalki - nie wiem, kto dobierał kran do umywalki, ale ledwo strumień wody sięga do wgłębienia w umywalce, a zmieścić tam jeszcze ręce to już sztuka. Pokój chyba po remoncie. Blisko morza, basen, siłownia. Miejsca na zabawy z dziećmi. Super pomysł z nauką układania kostki Rubika. Ogólnie polecam

Dziękujemy, robertkE911EJ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelGdanskMarina, Guest Relations Manager, Novotel Gdansk MarinaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Szanowny Panie Robercie!

Uprzejmie dziękujemy za podzielenie się opinią i uwagami.
Przed nami kolejny etap modernizacji, więc każde sugestie są dla nas bardzo cenne!
Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie!